Zgłoszenie do moderacji

Re:Czasopisma itp.

he he co telewizja robi z człowieka... od razu przypomina mi sie ten fragment filmu Znaki z Melem (pasja) Gibsonem ;D jak ten koleś z dzieciakami siedzą przed telewizorem w czapeczkach z folii aluminiowej. Co by kosmitom utrudnić odczyt ich fal mózgowych ;) dla niewtajemniczonych, w latach 60-tych w stanach (a gdzieżby indziej) wybuchła dosłownie paranoja na punkcie ufoludków i wychodziły nawet w telewizji i radio poradniki jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach ;) pozdro