Zgłoszenie do moderacji

Re:Czasopisma itp.

Można by temu zaradzić gdyby sprzet amatorski i typu noname nie był objety gwarancją (w przypadku firm)!! Trzeba by się tego twardo trzymać ... bo zanim ludzie zrozumieją, że lepiej kupić drogo i dobrze Polska zostanie krajem trzeciego świata. Smutne ale prawdziwe! Racja kiedyś nawet noname były lepsze np. moja szlifierka Topex czy Dorn kupiony przez Mirka. A kolejna sprawa to markety i kwestia potrzebujemy np. Kressa za tyle i tyle no to aby temu podołać produkcję przenosimy do chin i...