Zgłoszenie do moderacji

Re: Bosch gbh 2400

Kolega w 2009 r trafił na promocje i kupił takich 6 szt. Zostały mu się 2 szt, z których jedną użytkuje a drugą chce mi odsprzedać za 400 zł, nie używaną oczywiście . Biorę dla brata, ja mam już 2-26, z tego co widzę to różnią się tylko mocą (2400 ma 720 wat a 2-26 - 800) i kolorem przedniej części obudowy, w 2400 cała wiertarka jest niebieska a w 2-26 przednia część obudowy jest czarna