Zgłoszenie do moderacji

Re:PROŚBA DO WSZYSTKICH KRZYKACZY

Naprawde trzeba byc naiwniakiem, albo zaprzancem aby wystepowac w obronie oszusta i zlodzieja co blaucraft sie nazywa *