Zgłoszenie do moderacji

Re: Młotowiertarka BOSCH ??? czy METABO ???

witam forumowiczów. Od 4 latek użytkuje BOSCHa GBH 2-26 DFR (zajmuje się remontami) i strasznie go sobie chwale, mój egzemplarz jest niesamowicie żywotny, nie ma lekkiego życia u mnie, ciągle w kurzu i gorący, kuje, wierci i miesza kleje,gipsy. Jest naprawdę porządnym narzędziem. Zdecydowanie kupie następny taki sam, ale co z tym mam zrobić?? Pozdro..