Zgłoszenie do moderacji

Re:Czy warto ??? BLACK&DECKER CD12

Witam. Najlepsze jest to że tak na moje oko to 2 wkrętarki eihella różnią się tylko kolorem obudowy. A niby jedna to amator a druga profi :) I uważam że zdecydowanie lepiej kupić podanego przez Ciebie B&D , ewentualnie tego skila. Pozdrawiam.