Zgłoszenie do moderacji

Re: co sadzicie o pile STIHL 023 C

Mam ja 16 lat i nic się z nią nie dzieje była raz w serwisie na przeglądzie gwarancyjnym,najlepsza piła jaką udało się zrobić firmie sthil :)