Zgłoszenie do moderacji

Re: co sadzicie o pile STIHL 023 C

Stihl 023 piekna solidna maszyna.Ile ona drzewa u mnie porżneła to masakra.Powiem ci tyle piła ta jest cholernie wytrzymała.Zainwestowałem w nią około 490 zł.I powiem szczeże że się opłacało. POLECAM !!!!!!