Zgłoszenie do moderacji

Re: co sadzicie o pile STIHL 023 C

Piła dobra. Mój ojciec ma ją już ponad 15 lat i nadal chodzi bez zarzutu. czasem trzeba podregulować obroty i to wszystko.