Dane techniczne:

 • Kolor wiązki: zielony
 • Ilość wiązek poziomych: 1
 • Ilość wiązek pionowych: 2
 • Zasięg (promień): 40 m
 • Zasięg (średnica): 160 m
 • Zasięg z detektorem (promień): 80 m
 • Dokładność: 0,2 mm/m
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2 197
Cena brutto / 1 szt.
Zielony laser krzyżowy płaszczyznowy 3x360° w walizce Geo-Fennel Geo6X GREEN SP Li-Ion Geo-FennelGeo6X GREEN SP Li-Ion
2 197zł Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

223,31 zł x 11

eRaty

Leasing dla firm

Weź leasing teraz z Leaselink

Laser krzyżowy wieloliniowy Geo6X GREEN SP Li-Ion niemieckiej marki geo-FENNEL (od 165 lat specjalizującej się w technice pomiarowej) to nowoczesne narzędzie pomiarowe dla profesjonalistów w rozszerzonej wersji wyposażenia, emitujące kompletną siatkę jaskrawo-zielonych linii laserowych. Trzy dookólne wiązki laserowe 360 stopni (jedna pozioma i dwie pionowe) tworzą pełny obrys we wnętrzach, obszernych pomieszczeniach a nawet rozległych halach. W pełni automatyczny samopoziomujący kompensator błyskawicznie po włączeniu lasera ustawia prawidłowy poziom i pion. Laser posiada bogate wyposażenie, m.in. nowoczesną ładowarkę i akumulator litowo-jonowy, uniwersalny uchwyt z regulacją wysokości, zasobnik na zapasowe baterie oraz wytrzymałą walizkę transportową z twardego tworzywa. Obudowa, układ optyki laserowej i wysoko wydajne moduły elektroniczne zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów. Sztywna i odporna obudowa z tworzywa sztucznego została dodatkowo ogumowana w celu maksymalnego zabezpieczenia przyrządu przed działaniem czynników zewnętrznych. Czytelna i intuicyjna klawiatura umożliwia błyskawiczny start i bezproblemowe przygotowanie miejsca pracy. Trzy linie dookólne 360 stopni tworzą obrys pomieszczenia przyspieszający realizację wszelkich zadań budowlanych i wykończeniowych. Możliwość współpracy z detektorem znacznie zwiększa zakres wykorzystania lasera, pozwalając na wyjście poza budynek i pracę w terenie na dużej odległości wynoszącej nawet do 160m. Do produktu dodano profity specjalne, m. in.: trzeci rok ochrony gwarancyjnej, darmowe rektyfikacje, serwis 72h, wsparcie techniczne.

Charakterystyka produktu:

 • Ekstremalnie jaskrawa zielona wiązka laserowa o maksymalnej widoczności
 • Wzmocniona wiązka lasera typu SP – wiązka najlepiej widoczna spośród tego typu laserów
 • Samopoziomujący – błyskawiczne przygotowanie do pracy bez konieczności ręcznego poziomowania
 • Sześć krzyży laserowych ustawionych pod kątem prostym – pozwalają wyznaczać poziomy, piony oraz kąty proste
 • Funkcja pionownika - krzyżujące się linie pionowe umożliwiają przenoszenie punktów z podłogi na sufit
 • Możliwość pracy w trybie manualnym – wyznaczanie skosów
 • Współpracuje z opcjonalnymi detektorami (FR 55 i FR 55M) zwiększającymi zasięg i ułatwiającymi lokalizację wiązki lasera na dużej odległości we wnętrzach i w terenie
 • Alarm o niespoziomowaniu – sygnalizacja optyczna i akustyczna wychylenia przyrządu poza zakres samoregulacji eliminuje powstawanie błędów
 • Głowica laserowa wyposażona w dwa metalowe gwinty w rozmiarze 1/4" i 5/8"
 • Wielofunkcyjny odłączany uchwyt z regulacją wysokości – do montażu urządzenia na ścianach, podłogach, profilach stalowych, grzejnikach (magnetycznie), rurach, słupach, belkach (paskiem) i statywach 1/4" i 5/8"
 • Praca w każdych warunkach – dzięki uszczelnionej obudowie zgodnie z normą IP 54
 • Praca w ujemnych temperaturach – przyrząd przystosowany do całorocznej pracy
 • Zasilanie litowo jonowe – efektywna i ciągła praca, brak efektu pamięci, akumulator nie rozładowuje się samoczynnie
 • Alternatywne źródło zasilania w postaci zasobnika na baterie alkaliczne
 • Możliwość aktywacji każdej linii z osobna
 • Zabezpieczenie transportowe – mechaniczna blokada kompensatora chroni wewnętrzny mechanizm przed uszkodzeniem

Dane techniczne:

 • Dokładność instrumentu: ± 2mm / 10m
 • Zasięg widoczności wiązki lasera: 40m
 • Średnica strefy detekcji lasera: 160m
 • Zasilanie bateryjne: 4 x AA alkaliczne (czas pracy 18h)
 • Zasilanie akumulatorowe: Li-Ion (czas pracy 16h)
 • Zakres temperatur pracy: -10°C do +45°C

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Zielony laser krzyżowy płaszczyznowy 3x360° w walizce Geo-Fennel Geo6X GREEN SP Li-Ion

Polecam, ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Laser chodzi jak należy, a zastosowane w nim zielone wiązki laserowe są moim zdaniem świetne - bardzo widoczne (nawet przy dość dużym nasłonecznieniu) i odpowiedniej grubości (świetny kompromis pomiędzy precyzją oraz widocznością).
Jako, że jest to drogi sprzęt kupowany na lata, przed zakupem trochę poszperałem. W internecie (również za granicą) ma bardzo pozytywne recencje. Na youtubie jest długi merytoryczny test, który mnie ostatecznie przekonał do zakupu https://youtu.be/_G2VZZSUpJE .
Po paru tygodniach testowania w niełatwych warunkach na mojej budowie, mogę śmiało stwierdzić, że z tym 6x-em zrobi się praktycznie każdą robotę - jest szybko i równo, co generuje oszczędności. Muszę jeszcze dokupić detektor do prac w terenie (fajnie, że w walizce od lasera jest na niego miejsce).
Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna. Pozdrawiam wszystkich majsterkowiczów :)
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Po kilku tygodniach testów na 3 budowach, mogę śmiało polecić ten laser.
Wśród największych jego zalet mogę wymienić bardzo jaskrawe zielone linie (najlepiej widoczne, z jakimi do tej pory się spotkałem), relatywnie cienkie (co ułatwia precyzyjne nakierowanie na punkt), precyzyjne (bez załamań i odblasków).
Niezbędne wyposażenie to kolejny plus. Szczególnie warte polecenia są bardzo wydajne akumulatory.
Minus to dość spora cena, ale wg mnie sprzęt chodzi jak pszczółeczka i jest jej wart.
Warto tutaj dodać, że wśród użytkowników marki geofennel panuje zgodna opinia, iż ich lasery są w całości serwisowalne, więc płacimy za towar, który posłuży długie lata.
Polecam, nie będziecie rozczarowani. Warto kupić sprzęt profesjonalny, nawet jeśli różnica w cenie to kilkaset zł. Szybko się to zwróci.
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Potwierdzam, laser chodzi jak należy, nie ma czego się czepić. Pokusiłem się nawet o porównanie na budowie z innymi markami (bosch i dewalt) i zdecydowana większość chłopaków z ekipy jest za tym geofennelem.
Jeśli chodzi o plusy to wskazałbym bardzo widoczne linie (grubość i jaskrawość jak dla mnie w sam raz), możliwość wyznaczania skosów, dwa gwinty, uchwyt z regulacją wysokości, długo trzymające akumulatory (a jak padną, to jest zasobnik na zwykłe baterie). Minusów nie widzę poza jednym ceną – ale tutaj jest ona usprawiedliwiona wysoką jakością sprzętu.
Jeśli szukasz dobrego lasera na lata, to ten jest moim zdaniem dobrym wyborem.
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Witam. Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Mimo nieco wyższej ceny w stosunku do np. Boscha czy Dewalta, Geo-fennel jest ogólnie bardzo polecany, m.in. za to, że jest w pełni serwisowalny. Pracujemy na kilku laserach tej marki i do tej pory wszystko działa jak należy.
Jeśli chodzi konkretnie o model Geo6X - jest to sprzęt linii profesjonalnej wyspecjalizowanego producenta, więc jak ktoś szuka narzędzia do ciągłej pracy przez długie lata to jest to dobry wybór. Posiada on wiele rozwiązań technicznych ułatwiających pracę, np. magnesy do konstrukcji przy suchej zabudowie.
Ogólnie, bardzo polecamy.
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Jesteśmy zadowoleni z zakupu. Laser jest z wysokiej półki. Wart swej ceny - polecam.
Porównując do tych, którymi też pracujemy (Bosch oraz Leica), Geofennel jest najbardziej widoczny. Zielona wiązka jest bardzo jasna, a przy tym cienka.
Uchwyt i wyposażenie okay.
Akumulatory też okay.
Laser wykorzystujemy do wielu prac remontowo-budowlanych, często pracujemy też z detektorem przy elewacjach. Jak na razie wszystko działa w 100%.
Wysyłka sprawna. Towar w sklepie narzedzia.pl został rzetelnie opisany.
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Gwarancja
Gwarancja

Okres gwarancji dla firm i konsumentów wynosi 24 miesiące, a po rejestracji produktu 36 miesięcy. Gwarancją są objęte usterki urządzenia spowodowane wadliwymi częściami i/lub defektami produkcyjnymi. Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu lub jego kopia.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane