7ofert od41.40PLN do399.00PLN
129,90 PLN
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
76,50 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
41,40 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
399 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
129 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
45 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
68,20 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Zestawy frezów trzpieniowych

Frezowanie jest precyzyjną techniką obróbki materiałów za pomocą skrawania. Nie należy do prostych zadań i dlatego wymaga użycia odpowiednich narzędzi i akcesoriów. W zależności od obrabianego materiału i etapu wykonywanych prac konieczne jest użycie określonych rodzajów frezów. W tym dziale znajdziesz zestawy frezów do wszechstronnej obróbki materiałów.

Zestawy do frezowania - obróbka powierzchni od początku do końca

W zależności od rodzaju obrabianej powierzchni, a także etapu obróbki konieczne jest wykorzystanie innych narzędzi. Często uzyskanie odpowiedniego efektu, wymaga użycia kilku rodzajów frezów. Zestawy frezów to idealne rozwiązanie, gdy chcesz wykonać frezowanie od początku do końca i nie martwić się o brak odpowiednich narzędzi. W naszej ofercie znajdziesz specjalnie przygotowane komplety frezów przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i wielbicieli majsterkowania. Umożliwiają one wykonanie nawet najbardziej wymagających kształtów. Za ich pomocą możesz obrobić powierzchnie na wiele sposobów. Praktyczne walizki pozwolą utrzymać Ci narzędzia w odpowiednim porządku i zabrać je ze sobą w każdej chwili na miejsce pracy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy frezów dedykowane do pracy z różnego rodzaju materiałami, co z pewnością ułatwi Ci wybór odpowiedniego kompletu. Zaopatrzysz się tutaj m.in. w zestawy do drewna i metalu. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno frezy w kompletach, jak i produkty dostępne pojedynczo, dlatego zawsze znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.