paczkomaty
1ofert od110.00PLN do110.00PLN
  • Średnica trzpienia S: 6,35 mm
  • Średnica frezu D: 9,5 mm
  • Wysokość robocza I: 12,7 mm
139 PLN 110 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 1

Frezy trzpieniowe wyrównująco-bruzdujące

Frezowanie polega na obrabianiu materiałów za pomocą skrawania. Umożliwia nadawanie obrabianym przedmiotom pożądanych kształtów, ale także tworzenie trwałych połączeń pomiędzy elementami. Technika ta wymaga użycia odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Frezy to podstawowe narzędzia, które wykorzystuje się do frezowania różnych powierzchni. Znajdziesz wśród nich także dostępne w tej kategorii frezy wyrównująco-bruzdujące.

Frezy wyrównująco-bruzdujące - zastosowanie

Frezy wyrównująco-bruzdujące idealnie nadają się do robienia rowków, nacięć i fazowania krawędzi. Dzięki nim uzyskasz perfekcyjne wykończenie obrabianej powierzchni. Produkty, których ostrze zostało wykonane z węglika spiekanego, pozwolą Ci na skuteczną i wydajną pracę przez długi czas. Niektóre frezy wyrównująco-bruzdujące pokryte są specjalną powłoką, która ogranicza przywieranie odpadów powstających podczas frezowania. Odpowiednio wycentrowane i zbalansowane narzędzia są gwarancją precyzji wykonywanej pracy. Szeroka gama dostępnych frezów rowkowo-bruzdowych umożliwia ich wykorzystanie do wielu zastosowań.

W naszym asortymencie znajdziesz także inne rodzaje frezów trzpieniowych oraz nasadzanych, wyprodukowanych przez sprawdzonych i cenionych producentów. Przygotowaliśmy ofertę frezów przeznaczonych do obróbki metali, drewna, betonu i tworzyw sztucznych.