797ofert od19.88PLN do178.99PLN
77
67

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 77

dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
178,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
22,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
43,99
38,12

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,99

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
93
84,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 93

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
66,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
31,80
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
37,99
32,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 37,99

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
25,99
20,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 25,99

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
64,49
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
19,88
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
148
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
48,95
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
151,99
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
60,99
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
39,28
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
74,99
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
111,99
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
92
82

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 92

dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
64,49
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
85,49
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
67,99
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
94,99
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
75
65

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 75

dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
114,49
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
57,49
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
122,99
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
63,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
87,49
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
79,99
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 27

Wyposażenie dodatkowe do narzędzi ogrodowych

Zadbany, wypielęgnowany ogród, równo przycięty żywopłot i pięknie prezentujący się teren wokół domu to z pewnością powód do dumy dla każdego właściciela nieruchomości. Jednak odpowiednie utrzymanie przestrzeni wokół domu wymaga nie tylko czasu, ale także odpowiedniego sprzętu. Jeśli chcesz uzyskać doskonałe efekty w krótkim czasie, powinieneś zaopatrzyć się w akcesoria i osprzęt do narzędzi ogrodowych. Dzięki nim Twój trawnik będzie bujny i idealnie przycięty, drzewa właściwie uformowane, a podjazd przed domem zamieciony. Akcesoria i osprzęt do narzędzi ogrodowych znacznie skrócą czas potrzebny na wykonanie wielu czynności. Na narzedzia.pl znajdziesz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, które sprawią, że Twoja posesja będzie prezentować się doskonale. Sprawdź koniecznie, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zadbaj o swój trawnik, wybierając odpowiednie akcesoria do kosiarek i wykaszarek

Kosiarki i wykaszarki to urządzenia, które pozwalają szybko i równo przyciąć każdą murawę, bez względu na jej powierzchnię. Urządzenia ze względu na ich częstą eksploatację wymagają okresowej wymiany części. Także praca w trudno dostępnych i zarośniętych miejscach może być niemożliwa bez odpowiedniego wyposażenia. Akcesoria do kosiarek i wykaszarek podniosą komfort wykonywanych prac oraz zwiększą wydajność i możliwości Twojego sprzętu.

Wyposażenie do kos i siekier

Do wykonywania wielu prac w ogrodzie niezbędne są kosy i siekiery. Narzędzia mimo prostej budowy wymagają odpowiedniej konserwacji, a czasami także wymiany niektórych części. Jeśli chcesz, aby koszenie i rąbanie przebiegło sprawnie, musisz zadbać o ostrość swoich narzędzi. W celu naostrzenia elementów tnących możesz wykorzystać dostępne w tym dziale kamienie szlifierskie, osełki i ostrzałki. Potrzebujesz innych akcesoriów? Na narzedzia.pl znajdziesz szeroki asortyment obejmujący wyposażenie do kos i siekier. Zaopatrzysz się tutaj m.in. w wytrzymałe trzonki, kliny, osłony i podkładki.

Czysty podjazd, kostka brukowa, elewacja i karoseria - wyposażenie dodatkowe do myjek ciśnieniowych

Myjki ciśnieniowe to sprzęt, który znajduje zastosowanie w wielu miejscach. Wybierając odpowiednie wyposażenie, możesz przystosować je do czyszczenia zarówno twardych, jak i miękkich powierzchni. Dostępne na narzedzia.pl akcesoria do myjek ciśnieniowych pomogą Ci zadbać o podjazd przed domem, umożliwią czyszczenie elewacji, dachu, tarasów, a nawet znajdą zastosowanie podczas mycia karoserii, felg i opon Twojego auta. Zaopatrzysz się tutaj m.in. w lance, dysze, węże, pistolety, przedłużki, filtry, adaptery i szczotki. Dzięki nim usuniesz nawet zaschnięte zabrudzenia w trudno dostępnych miejscach. Sprawdź sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy i znajdź rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

Wyposażenie nożyc do traw i żywopłotu - stwórz ogród, o jakim marzyłeś!

Dzięki nożycom zadbasz o zieleń wokół domu. Wysokiej jakości wyposażenie nożyc do traw i żywopłotu zapewni Ci doskonałą estetykę wykonywanego cięcia i zmniejszy do minimum czas potrzebny na pielęgnację. Wykorzystując drążki teleskopowe, dotrzesz nawet do wysoko położonych i trudno dostępnych obszarów. Wymienne ostrza pozwolą Ci natomiast osiągnąć doskonałe rezultaty wykonywanych prac. Z pomocą nożyc do traw i żywopłotu uformujesz krzewy, tworząc niepowtarzalny wygląd swojego ogrodu. Odpowiednia konserwacja narzędzi zapewni Ci natomiast ich niezawodną pracę przez wiele sezonów.

Wyposażenie do odkurzaczy do liści

Na narzedzia.pl zadbaliśmy także o odpowiedni sprzęt, który pozwoli Ci uporać się z zalegającymi na posesji liśćmi. Urządzenie docenisz zwłaszcza jesienią. Odkurzacze do liści pozwolą Ci zaoszczędzić sporo czasu podczas jesiennych prac w ogrodzie. Jeśli wyposażysz je w odpowiednie akcesoria, zwiększysz możliwości urządzenia i będziesz w stanie pracować bez zbędnych przerw. Wyposażenie do odkurzaczy do liści obejmuje m.in. pojemne worki. Natomiast dzięki zestawom odsysającym przekształcisz swoją dmuchawę do liści w praktyczny odkurzacz. Potrzebujesz czegoś więcej? Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przedłuż życie i sprawność swoich narzędzi, wykorzystując oleje i smary ogrodowe

Wszystkie narzędzia i maszyny przydatne w ogrodzie kupujemy z myślą o ich wieloletnim użytkowaniu. Jednak jedynie odpowiednia ich konserwacja zapewni długoletnią sprawność i bezawaryjność sprzętu. Oleje i smary ogrodowe to substancje, w które powinien być zaopatrzony każdy właściciel nieruchomości. W tej kategorii znajdziesz zarówno wysokiej jakości preparaty, jak i akcesoria, które ułatwią Ci ich właściwą aplikację.

Skuteczna ochrona roślin dzięki odpowiedniemu wyposażeniu do opryskiwaczy

Trudno wyobrazić sobie ogrodnika bez odpowiedniego sprzętu do wykonywania oprysków. Niezależnie od tego, czy wykonujesz naturalne, ekologiczne opryski, czy jednak wolisz rozwiązania chemiczne, opryskiwacze z pewnością okażą się niezbędne. Sprzęt wyposażony w odpowiednie akcesoria zapewni Ci wysoki komfort wykonywanej pracy oraz pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Na narzedzia.pl znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie do opryskiwaczy, przeznaczone do różnych typów sprzętu. Nasze produkty sprawdzą się zarówno podczas wykonywania oprysków na małych, jak i dużych działkach.

Akcesoria do pilarek łańcuchowych - zwiększ możliwości swojego sprzętu

Musisz przyciąć drzewa i krzewy? Wykorzystaj do tego celu pilarki łańcuchowe. Urządzenia sprawią, że teren wokół domu będzie prezentował się nienagannie. Dzięki nim potniesz także drewno na opał. Przy tak wymagających pracach niezbędne jest odpowiednie wyposażenie. Akcesoria do pilarek łańcuchowych zapewnią niezawodność Twojego sprzętu i zwiększą jego możliwości. Dzięki odpowiednim łańcuchom, ostrzom i prowadnicom przystosujesz urządzenia do pracy z materiałami o różnym stopniu twardości i zwiększysz ich wydajność.

Zapewnij odpowiednie nawodnienie swojego ogrodu dzięki wyposażeniu do pomp i hydroforów

Utrzymanie pięknej i bujnej roślinności wymaga odpowiedniego nawadniania. Dzięki pompom i hydroforom zadbasz o właściwy poziom wilgotności. Urządzenia stanowią podstawowy element wyposażenia domów oraz działek. Wyposażenie do pomp i hydroforów pozwoli Ci zwiększyć możliwości Twoich urządzeń, a dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów zapewnisz właściwy przepływ wody oraz ochronisz pompę przed uszkodzeniem. Wśród dostępnych produktów znajdziesz także elementy stosowane do zbiorników wody deszczowej, które pozwolą Ci zmniejszyć koszty utrzymania ogrodu oraz chronić środowisko.

Niezastąpione przedłużacze ogrodowe

Koszenie trawy kosiarką elektryczną, czy doświetlenie odległego miejsca w ogrodzie nie będzie możliwe bez wystarczająco długich przedłużaczy. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z urządzeń elektrycznych nawet w dalekich zakątkach Twojego ogrodu. Przedłużacze ogrodowe zapewniają odpowiedni zasięg, a dzięki charakterystycznej barwie są widoczne, co zapobiega potykaniu się domowników o przewody czy przecięciu ich podczas pracy innymi narzędziami. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości produkty o różnych wymiarach, dostosowane do użytkowania na zewnątrz pomieszczeń. Dostępne przedłużacze ogrodowe wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą Ci przez długie lata ich użytkowania.

Wykorzystaj akcesoria do robotów koszących i ciesz się idealnie przystrzyżonym trawnikiem

Wokół Twojego domu jest duży trawnik, a Ty nie masz ochoty i czasu na jego systematyczne koszenie? Jeśli tak, roboty koszące z pewnością będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Kupując jednak taki sprzęt lub użytkując go przez dłuższy czas, nie możesz zapominać o odpowiednim wyposażeniu urządzenia. Akcesoria do robotów koszących obejmują m.in. garaże, moduły, trymery, stacje dokujące i noże tnące. Wszystkie elementy wyposażenia robotów koszących i nie tylko znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdź nasz asortyment i wybierz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

Wyposażenie dodatkowe do rozdrabniaczy

W ogrodach i sadach niezastąpionym i przydatnym prawie przez cały rok urządzeniem jest rozdrabniacz do gałęzi. Sprzęt pozwoli Ci szybko pozbyć się zalegających gałęzi i pędów. Dobierając odpowiednie wyposażenie dodatkowe do rozdrabniaczy, zwiększysz szybkość wykonywanych zadań, zachowując jednocześnie porządek wokół miejsca pracy. Dzięki niemu szybko i dokładnie poszatkujesz części drzew i krzewów oraz zmagazynujesz i przeniesiesz powstałe wióry.

Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia wyposażenie do świdrów ziemnych

Świdry ziemne to z pewnością nieocenione narzędzia podczas sadzenia drzew, krzewów, czy wykonywania otworów pod słupki do ogrodzenia. Dzięki nim znacząco zmniejszysz wysiłek potrzebny na wywiercenie otworów w glebie, a także zredukujesz potrzebną do tego typu prac ilość czasu. Wyposażenie do świdrów ziemnych obejmuje produkty, które ze względu na zadania, do jakich są przeznaczone, muszą odznaczać się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Na narzedzia.pl znajdziesz wysokiej jakości rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w ogrodach, jak i na działkach oraz budowach. Przygotowaliśmy wyposażenie do świdrów ziemnych, które doskonale poradzi sobie zarówno podczas sporadycznych, jak i częstych prac.

Trzonki i uchwyty do narzędzi ogrodowych

Twoja siekiera, szpadel lub młotek mają już trzonki i uchwyty, jednak ich konstrukcja Ci nie odpowiada? A może podczas pracy je złamałeś? Jeśli tak, koniecznie sprawdź naszą ofertę. W tym dziale znajdziesz trzonki i uchwyty do narzędzi ogrodowych o różnych długościach i kształtach, dzięki czemu dopasujesz je do swoich potrzeb. Przygotowaliśmy rozwiązania wykonane z różnych materiałów takich jak metal, tworzywa sztuczne i drewno. Odpowiednio wyprofilowane trzonki i uchwyty zapewnią Ci pewny chwyt i zabezpieczą Cię przed wyślizgnięciem się narzędzia z rąk podczas pracy.

Wyposażenie dodatkowe do wertykulatora i aeratora

Zielony i gęsty trawnik jest ozdobą każdego domu. Jednak, aby nabrał świeżości i dobrze się prezentował, wymaga odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Wertykulatory i aeratory pozwalają odpowiednio napowietrzyć glebę, dzięki czemu możliwe jest przedostawanie się do niej składników mineralnych. Wyposażenie dodatkowe do wertykulatora i aeratora umożliwi Ci dostosowanie sprzętu do rodzaju podłoża oraz sprawi, że zabiegi pielęgnacyjne przebiegną sprawnie. Twoja trawa będzie odpowiednio pobudzona do wzrostu, dzięki czemu będzie doskonale i zdrowo się prezentować. Znajdziesz tutaj produkty, które świetnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i tych większych ogrodach.

Zamiatarki - skuteczne czyszczenie różnych powierzchni

Właściciele nieruchomości wiedzą, jak dużo pracy wymaga utrzymanie posesji w czystości. Zamiatarki to sprzęt, który pomaga utrzymać porządek na chodnikach z kostki brukowej i podjazdach. Wykorzystując odpowiednie wyposażenie do zamiatarki, możesz czyścić także bardziej miękkie powierzchnie, a nawet zimą przystosować urządzenia do odśnieżania cienkich warstw śniegu. Jeśli więc dobierzesz odpowiednie narzędzia, będziesz mógł korzystać ze sprzętu przez cały rok. Co więcej, dotrzesz nawet do miejsc trudno dostępnych, krawędzi i zapewnisz sobie szeroki obszar do zbierania zanieczyszczeń. W naszym sklepie wśród akcesoriów do zamiatarek znajdziesz wysokiej jakości szczotki wykonane z różnych materiałów i przeznaczone do wielu powierzchni oraz specjalnie skonstruowane i wyprofilowane lemiesze.

Jak dobrze wiemy wszystkie narzędzia ogrodowe wymagają należytej konserwacji. Dlatego musimy pamiętać o wsparciu naszej kolekcji narzędzi odpowiednimi akcesoriami i osprzętem. Do wyposażenia naszych narzędzi przydadzą się nam łańcuchy tnące, dodatkowe ostrza i noże do kosiarek, oleje i smary, dodatkowe osłony, przedłużacze ogrodowe, szczotki obrotowe do myjek, filtry, szpule i żyłki itd. Prace przy domu ułatwią także takie akcesoria jak trzonki teleskopowe, kosze na drewno, przybory do kominka, wózki na węże ogrodowe, drabinki nawijaki do różnego rodzaju kabli i przedłużaczy itp. Czołowymi producentami akcesorii i osprzętu ogrodowego są tak uznane marki jak Bosch, Flora, Black&Decker i Makita.