Elektro-Plast

Gwarancja

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
7,50
Cena brutto / 1 szt.
Produkt sprzedawany jest w pakietach po 5 szt. 5 szt. * 7,50 zł = 37,50 zł Całkowita wartość zakupu to: 37,50 zł

Wtyczka IP20 3300-00 jest używana przez elektryków i instalatorów jako element zamienny zastępujący uszkodzone wtyczki różnych urządzeń elektrycznych. Opisywane akcesorium sprawdza się również podczas budowy przedłużaczy domowych i warsztatowych. Prostota montażu sprawia, że z wyrobu mogą korzystać nawet majsterkowicze amatorzy. Nasz sklep internetowy oferuje wtyczki IP20 3300-00 sygnowane marką Elektroplast Nasielsk. Gwarantujemy znakomite parametry użytkowe, wysoką jakość, odporność oraz wytrzymałość produktów dostarczanych przez tę firmę. Opisywana wtyczka jest kątowa, ma uziemienie, pracuje na prądzie znamionowym 10/16A i jest oferowana w kolorze białym. Producent gwarantuje stopień ochrony IP20. Wtyczka IP20 3300-00 dostępna jest w sprzedaży internetowej na sztuki. Minimalna ilość niezbędna do realizacji zamówienia to jedna sztuka produktu.

Dane techniczne:

  • Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE): Nie
  • Kierunek wprowadzenia wtyczki: Prostopadły
  • Kolor: Biały
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj materiału: Tworzywo termoplastyczne
  • Rodzaj połączenia: Zacisk śrubowy
  • Stopień ochrony (IP): IP20

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Wtyczka skośna z uziemieniem 16A Elektro-Plast

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma), 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane