9ofert od444.00PLN do19790.00PLN
537
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
519
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
1 117,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
19 790
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
11 500
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
8 315
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
444
dostawa
wysyłka
8-11 dni
1 227,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
Strona 1 z 1

Obrabiarki wielofunkcyjne

Wśród dostępnych w naszym sklepie obrabiarek znajdziesz także urządzenia wielofunkcyjne. Za ich pomocą wykonasz wiele prac w przydomowym garażu, jak również w profesjonalnym zakładzie. Znajdziesz tutaj m.in. szlifierki i ostrzałki, które sprawdzą się podczas obrabiania zróżnicowanych pod kątem twardości powierzchni. Szlifierki tarczowo-taśmowe znakomicie poradzą sobie ze szlifowaniem drewna, tworzyw sztucznych i materiałów drewnopodobnych. Natomiast szlifierka wieloczynnościowa gwarantują skuteczne działanie w drewnie, metalu i plastiku.

Wielofunkcyjne obrabiarki - szlifierki i ostrzałki

Szlifierki należą do obrabiarek, które wykorzystywane są przede wszystkim do wcześniej już obrobionych i utwardzonych powierzchni. Obróbce może podlegać cały przedmiot lub tylko jego wybrana część. W naszej ofercie znajdziesz szlifierki i ostrzałki przeznaczone do obróbki drewna, metalu i plastiku, które znakomicie sprawdzą się m.in. do usuwania lakieru, odrdzewiania, szlifowania i ostrzenia. Korzystanie z tych urządzeń nie jest skomplikowane, dlatego z powodzeniem mogą ich używać amatorzy majsterkowania, oczywiście przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Wielofunkcyjność tych elektronarzędzi sprawia, iż możesz ich używać do wykonania obróbki na zróżnicowanych materiałach. Doskonale sprawdzą się podczas prac remontowo-budowlanych, jak i do zadań wykonywanych w garażach i warsztatach.

Szlifierki tarczowo-taśmowe wykorzystasz do szlifowania drewna, tworzyw sztucznych, a także materiałów drewnopodobnych, takich jak sklejki i płyty wiórowe. Wyposażone są one w praktyczny system odprowadzania trocin, co poprawia znacząco komfort pracy. Narzędzia pozwalają na szlifowanie powierzchni zarówno wzdłuż, w poprzek, jak i po skosie. Do małej i średniej produkcji seryjnej, a także do zastosowania amatorskiego, sprawdzi się szlifierka wieloczynnościowa. Przechylenie jej ramion i wykorzystanie ramion ściernych umożliwia jej zastosowanie do wielu prac. Szlifierki doskonale sprawdzą się także przy odnawianiu starych mebli lub wygładzaniu powierzchni. Wśród obrabiarek wielofunkcyjnych dostępnych w sklepie narzedzia.pl nie zabrakło również szlifierek: stołowych, walcowych oraz do krawędzi. Dzięki naszym ostrzarkom szybko i skutecznie przywrócisz funkcjonalność stępionym narzędziom, wiertłom i nożom.

Obrabiarki wielofunkcyjne - akcesoria

Urządzenia wielofunkcyjne mają z reguły w zestawie kilka wymiennych stopów, które umożliwiają szlifowanie powierzchni o nieregularnych kształtach. Odpowiednio dobrana szlifierka czy ostrzałka będzie służyła Ci przez wiele lat. Zastosowanie dodatkowych akcesoriów pozwala na zwiększenie funkcjonalności narzędzi. Dzięki nim jedno urządzenie może służyć do szlifowania metalu, drewna czy kamienia, a także do usuwania rdzy. Dlatego warto sprawdzić, jakie dodatki są dostępne dla danej obrabiarki i jak bardzo będzie można uczynić ją uniwersalną. Elektronarzędzia przyspieszą Twoją pracę i poprawią jej komfort oraz wydajność.