1ofert od571.49PLN do571.49PLN
571,49
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Akcesoria do świdrów ziemnych

Świdry ziemne są nieodzownym narzędziem, kiedy trzeba wywiercić otwór w ziemi. Świetnie sprawdzają się podczas sadzenia drzew i krzewów, czy do wykonywania otworów na słupki do ogrodzenia. Zajęcia te mogą być bardzo męczące, dlatego warto zadbać o jak najlepszy sprzęt, który poprawi prędkość wykonywanych przez Ciebie zadań i zmniejszy ilość potrzebnej w trakcie pracy siły. Wyposażenie do świdrów ziemnych obejmuje kategorię produktów, które ze względu na rodzaj przeprowadzanych prac muszą odznaczać się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Na rotopino.nl znajdziesz wysokiej jakości rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w ogrodzie, na działkach i budowach.

Wyposażenie do świdrów ziemnych

Świdry ziemne to proste w budowie i działaniu narzędzia. Znajdziesz wśród nich modele ręczne i spalinowe. Głównym elementem wyposażenia do świdrów ziemnych jest oczywiście sam świder. Akcesorium w zależności od średnicy i długości pozwala wywiercać otwory o zróżnicowanej wielkości i głębokości. Świder powinien być wykonany z twardych i trwałych materiałów. Im większa moc wiertnicy, tym powinien on być odporniejszy na uszkodzenia. Ilość skrętów wpływa na stabilność narzędzia oraz wielkość oporu pojawiającą się przy jego wkręcaniu w glebę. Wraz ze wzrostem pożądanej głębokości otworu, powinna zwiększać się także ilość skrętów na świdrze. Dostępne są narzędzia uniwersalne, ale także przeznaczone do konkretnych zastosowań i rodzaju gleby.

Wyposażenie do świdrów ziemnych obejmuje także takie akcesoria jak amortyzatory i przedłużki do wiertła, przekładnie, tłoki i wiele innych elementów. Dzięki nim praca w ogrodzie przebiegnie sprawnie i będzie znacznie efektywniejsza.

Wyposażenie do świdrów ziemnych i wiele więcej przydatnych rozwiązań dla Twojego ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria potrzebne do przeprowadzenia wielu prac w ogrodzie i na budowie. Wśród wyposażenia dodatkowego znajdziesz także rozwiązania przeznaczone do kosiarek, odkurzaczy do liści, myjek ciśnieniowych, robotów koszących, rozdrabniaczy i nie tylko. Nasza oferta obejmuje tysiące sprawdzonych produktów, które doskonale nadają się zarówno do użytku amatorskiego, jak i profesjonalnego. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb!