4ofert od66.49PLN do98.99PLN
79,90 73,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
71,99 66,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
75,49
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
98,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
Strona 1 z 1

Akcesoria do wykonywania pomiarów

Wykonywanie pomiarów jest bardzo ważną czynnością, którą wykonuje się np. na każdej budowie. Do obsługi narzędzi nierzadko przydają się dodatkowe akcesoria. W tej kategorii znajdą Państwo akcesoria, które mogą przydać się właśnie w trakcie wykonywania pomiarów.

Dalmierz to niezwykle przydatne urządzenie, ułatwiające pracę wielu fachowcom. Jak do niemal każdego urządzenia, i do mierników przydadzą się odpowiednie akcesoria. Wśród akcesoriów do wykonywania pomiarów wymienić należy przede wszystkim okulary obserwacyjne. Przeznaczone są one do pracy z laserem barwy czerwonej. Ich zaletą jest fakt, że poprawiają widoczność czerwonej wiązki lasera w przypadku zbyt dużej odległości lub przy zbyt jasnym oświetleniu. Nie można również nie wspomnieć o odpowiednim dobraniu tarcz do sprzętów, które tego wymagają.

W ofercie posiadamy m.in. okulary obserwacyjne do pracy z wiązką czerwoną lasera i tarcze dalmierza. Produkcją akcesoriów do wykonywania pomiarów zajmują się m.in. firmy Bosch Professional i Leica.