7ofert od20.98PLN do91.00PLN
78,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
83
dostawa
wysyłka
>12 dni
88
dostawa
wysyłka
>12 dni
91
dostawa
wysyłka
>12 dni
91
dostawa
wysyłka
>12 dni
20,98
dostawa
wysyłka
>12 dni
83
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Dysze do pistoletów wydmuchowych

Pistolety wydmuchowe to urządzenia, które pozwalają pozbyć się zanieczyszczeń z silników, maszyn i trudno dostępnych miejsc. Wyposażenie do tego typu sprzętu obejmuje wiele produktów, które gwarantują jego bezawaryjne działanie. Dzięki nim zwiększysz możliwości urządzeń. Wyposażenie do pistoletów wydmuchowych sprawdzi się także, gdy części, z których korzystasz, ulegną zniszczeniu.

Wyposażenie do pistoletów wydmuchowych - wydajna i skuteczna praca

W tym dziale zaopatrzysz się w wysokiej jakości akcesoria, które sprawdzą się zarówno w warsztacie profesjonalisty, jak i przydomowym garażu wielbiciela majsterkowania. Wyposażenie do pistoletów wydmuchowych pozwoli Ci działać skuteczniej i docierać do najmniejszych zakamarków. Wysokiej jakości akcesoria sprawiają, że praca przebiega znacznie szybciej i bez zbędnego wysiłku. Wśród dostępnego na narzedzia.pl wyposażenia do pistoletów wydmuchowych, znajdziesz m.in. dysze, a także specjalistyczne filtry pałeczkowe, które zapewnią Ci najwyższą jakość pracy.

Dysza umożliwi odpowiedni przepływ sprężonego powietrza, a dzięki specjalnemu profilowaniu zwiększy skuteczność pracy. Filtry pałeczkowe przydają się np. podczas malowania. Filtrują one podawaną za pomocą pistoletu ciśnieniowego farbę. Doskonale nadają się do zastosowania profesjonalnego w serwisach naprawczych, ale także sprawdzą się w przydomowych warsztatach, gdy będziesz musiał odnowić lub udekorować meble. W naszym asortymencie znajdziesz wiele wysokiej jakości rozwiązań, które usprawnią Twoją pracę i pozwolą osiągnąć estetyczne wykończenie powierzchni.