3ofert od31.05PLN do361.99PLN
31,05
dostawa
wysyłka
>12 dni
361,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
155,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Wyposażenie do pistoletów lakierniczych

Lakierowanie to praca, która wymaga wyjątkowej dokładności. Na lakierowanej powierzchni widać każde niedociągnięcie i nawet najmniejszy zaciek. Jeśli chcesz uzyskać wysokiej jakości rezultaty, niezbędne będzie zaopatrzenie stanowiska pracy w odpowiednie wyposażenie do pistoletów lakierniczych. Akcesoria nie tylko poprawią efekty Twojej pracy, ale także zwiększą jej wydajność. W tym dziale zaopatrzysz się w wyposażenie do pistoletów lakierniczych wyprodukowane przez cenionych producentów, z których rozwiązań korzystają tysiące użytkowników.

Wyposażenie do pistoletów lakierniczych

Perfekcyjnie polakierowane powierzchnie stanowią idealne wykończenie, które nadaje blasku elementom i pozwala zachować dłużej ich piękny wygląd. Odpowiednie wyposażenie do pistoletów lakierniczych pozwala rozbić cząsteczki lakieru i nałożyć równomierną powłokę lakierniczą. W tym dziele znajdziesz niezwykle przydatne podczas wykonywania tego typu prac zbiorniki do farb.

Akcesoria stanowią nieodzowne wyposażenie pistoletów malarskich. W zależności od pojemności umożliwiają lakierowanie większych lub mniejszych powierzchni. Produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów będą Ci długo służyły. Wyposażenie do pistoletów lakierniczych obejmuje także dysze o zróżnicowanych długościach, które pozwalają na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Na narzedzia.pl znajdziesz wiele narzędzi i akcesoriów niezbędnych podczas wykonywania prac w warsztatach i na budowach. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!