2ofert od61.80PLN do63.00PLN
61,80 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
63 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
Strona 1 z 1

W ofercie naszego sklepu można znaleźć zarówno pistolety do piaskowania z wbudowanym zbiornikiem na piasek, jak i narzędzia, które można podłączyć do zewnętrznych, dużych zbiorników. Te pierwsze doskonale sprawdzą się przy piaskowaniu mniejszych elementów, gdyż ich tempo i wydajność pracy jest niższa, niż w przypadku modeli podłączanych do zbiorników.

Aby wybrać pistolet do piaskowania należy zastanowić się, jaki rodzaj powierzchni będziemy piaskować, jak często i na jakim rodzaju piasku będziemy wykonywać prace. Piaskować można drewno, metal, szkło i kamień. Pistolety dostępne w naszym sklepie współpracują ze sprężarkami, dzięki czemu doskonale nadają się do wykorzystania w warsztatach blacharskich.

 

Pistolety do piaskowania są narzędziami o szerokim zastosowaniu – służą nie tylko do odrdzewiania, oczyszczania, ale znajdą swoje miejsce w przemyśle, warsztacie, przy naprawach czy restaurowaniu. Niewątpliwym atutem pneumatycznych pistoletów do piaskowania jest fakt, że same pobierają one piasek – działają na zasadzie inżektora. Piasek ten pobierany być może z różnego rodzaju pojemników: wiader, skrzyń, ale często posiadają ku temu specjalne zbiorniki. Wybierając konkretny model pneumatycznego pistoletu do piaskowania zwróćmy uwagę na jego dane techniczne: zużycie powietrza, rozmiar dyszy, pojemność zbiornika, ciśnienie oraz wagę. Pod tym ostatnim względem pneumatyczne pistolety do piaskowania dostosowano do wymagań użytkownika – nie należą one do ciężkich urządzeń, ich waga nie przekracza bowiem 1 kg.