5ofert od27.34PLN do115.02PLN
48,77
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
48,77
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
48,77
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
115,02
dostawa
wysyłka
8-11 dni
27,34
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Wyposażenie do pistoletów do klejenia

Pistolety do klejenia umożliwiają szybkie i trwałe łączenie wielu powierzchni. Jednak by zapewnić odpowiednią jakość łączenia oraz długi czas pracy i żywotność urządzeń, potrzebujesz odpowiednich akcesoriów. Wyposażenie do pistoletów do klejenia obejmuje szereg produktów, które podniosą komfort Twojej pracy i sprawią, że z każdym zadaniem poradzisz sobie znacznie szybciej.

Dostępna na narzedzia.pl oferta akcesoriów przeznaczonych do pistoletów do klejenia zawiera produkty wykonane przez znanych i cenionych producentów, z których rozwiązań na co dzień korzystają tysiące użytkowników. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wyposażenie do pistoletów do klejenia - wszystko, czego potrzebujesz

Pistolety do klejenia to sprzęt, który znajduje zastosowanie zarówno w przemyśle i profesjonalnych zakładach, jak i w gospodarstwach domowych, gdy trzeba wykonać drobne naprawy. Urządzenia te mogą być zasilane z sieci elektrycznej za pomocą kabla lub działać dzięki akumulatorom. Wśród dostępnego wyposażenia do pistoletów do klejenia znajdziesz także akumulatory, dzięki którym przedłużysz żywotność urządzeń i czas ich pracy.

Na narzedzia.pl znajdziesz również ładowarki, które pozwolą Ci szybko naładować sprzęt i ruszyć dalej do pracy. Potrzebujesz czegoś więcej? Sprawdź całą ofertę i znajdź rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!