Zamawiaj do paczkomatu!
3ofert od30.70PLN do160.00PLN
  • Średnica trzpienia S: 210 mm
  • Wysokość robocza I: 45 mm
30,70 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
  • Średnica trzpienia S: 8 mm
  • Średnica frezu D: 47,8 mm
  • Wysokość robocza I: 4 mm
  • Głębokość H: 12,8 mm
160 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Frezy piłkowe

W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę frezów piłkowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Znajdziesz tutaj produkty sprawdzonych i cenionych producentów. Frezy piłkowe pozwalają na obróbkę detali z dużą dokładnością, dzięki czemu obrabiana powierzchnia jest prawie całkowicie pozbawiona nierówności.

Frezy piłkowe - do czego służą?

Frezowanie to proces, który obok toczenia jest najpopularniejszym sposobem obróbki powierzchni. Umożliwia wykonywanie nawet bardzo zróżnicowanych i skomplikowanych kształtów, których nie jesteśmy w stanie osiągnąć innymi metodami. Frezy pozwalają zoptymalizować proces skrawania i zmniejszyć ilość potrzebnych do wykonania operacji.

Frezy piłkowe umożliwiają wykonywanie rowków, połączeń na pióro i wpust oraz połączeń na obce pióro. Część dostępnych w naszym sklepie produktów wyposażona jest w system anti-kickback, stanowiący ogranicznik posuwu, a także została pokryta specjalną powłoką, która zapobiega zbytniemu przywieraniu materiału. Frezy piłkowe można zakupić jako same ostrza lub wyposażone w trzonek. Dużą zaletą tych produktów jest możliwość ich składania, która pozwala osiągać różne efekty w zależności od wybranej grubości ostrza i trzpienia.

Frezy piłkowe i nie tylko

W naszym sklepie znajdziesz także inne rodzaje frezów, które doskonale sprawdzą się podczas pracy w takich materiałach jak drewno, metal, tworzywa sztuczne czy beton. Sprawdź koniecznie, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!