1ofert od53.99PLN do53.99PLN
53,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 1

Pasy, linki i kabury

W celu podniesienia komfortu wykonywania prac stworzono serie produktów, dzięki którym ochronisz narzędzia przed upadkiem, a jednocześnie będziesz miał je zawsze pod ręką. Profesjonaliści wykorzystują specjalne smycze, linki, pasy czy kabury. To idealne rozwiązania, które znacznie ułatwiają pracę budowlańców, monterów czy dekarzy. Produkty te szczególnie przydatne są dla osób pracujących na wysokości, które wykonują zawody wymagające specjalnych zabezpieczeń i to zarówno gwarancji bezpieczeństwa pracowników, jak i wykorzystywanego sprzętu. Operowanie narzędziami, gdy znajdujesz się na dużej wysokości, na pewno nie jest łatwe i do tego może być bardzo nieporęczne.

Pasy, linki i kabury dla bezpieczeństwa i komfortu pracy

Chcesz mieć wszystkie niezbędne narzędzia zawsze pod ręką? Boisz się, że upuścisz młotek, który uderzy kogoś znajdującego się na dole? Jeśli myślisz o bezpieczeństwie swoim i innych, a także zależy Ci na komforcie wykonywanej pracy, sprawdź koniecznie naszą ofertę kabur, pasów, smyczy i linek. Znajdziesz tutaj rozwiązania, które idealnie sprawdzą się podczas napraw domowych wykonywanych przez “złote rączki”, jak również podczas prac wykonywanych przez profesjonalistów.

Smycze do zabezpieczenia narzędzi - idealne, gdy pracujesz na wysokości

Smycz to wygodny i bezpieczny sposób na zabezpieczenie narzędzi przed upadkiem oraz na ich przytrzymanie w czasie pracy na wysokości lub w miejscach, w których nie można ich bezpiecznie odłożyć. Znajdziesz wśród nich produkty z opaską na rękę oraz z hakami, które umożliwiają przyczepienie narzędzi w wybranym miejscu.

Wygodne i pojemne kabury nie tylko dla profesjonalistów

Kabury i pasy to rozwiązania, które wykorzystasz nie tylko w pracy na wysokości. Używa ich wielu profesjonalistów ceniących sobie wygodę. Obszerne i liczne kieszenie zapewniają dostęp do najpotrzebniejszego sprzętu bez konieczności ciągłego zaglądania do skrzynek lub szukania przyborów. Podnoszą one nie tylko komfort pracy, ale także pozwalają zaoszczędzić sporo czasu.

Producenci oferują wiele rodzajów pasów do narzędzi. Znajdziesz wśród nich rozwiązania dla majsterkowiczów, a także przeznaczone dla określonych grup profesjonalistów. Uniwersalne pasy mają możliwość regulacji ich długości, zapinane są na klamrę lub zatrzask i wyposażone w wiele kieszonek różnych wielkości. Jeżeli podczas pracy korzystasz z ciężkich narzędzi, wybierz produkty skórzane, które wytrzymują większe obciążenie. Część pasów monterskich posiada także uchwyty na bardzo ciężkie sprzęty oraz daje możliwość dokładania kolejnych kieszeni. W zależności od tego, jak dużo narzędzi chcesz w nim przenosić, możesz wybrać pas pojedynczy lub podwójny. Różnią się one ilością przegród. Zanim wybierzesz pas narzędziowy, zastanów się jakie funkcjonalności będą Ci potrzebne podczas pracy.

W naszym sklepie znajdziesz także inne produkty, dzięki którym Twoja praca będzie bezpieczna i komfortowa. W dziale “Bezpieczeństwo pracy” zaopatrzysz się w odzież ochronną i roboczą, obuwie, rękawice, środki czystości i wiele innych przydatnych elementów wyposażenia każdego fachowca.