5ofert od25.99PLN do58.49PLN
30,99
25,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 30,99

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
42,99
37,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 42,99

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
43,99
38,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 43,99

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
58,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
45,99
40,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 45,99

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Oświetlenie meblowe

Umiejętnie dobrane oświetlenie nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Wydobywa z aranżacji piękno i podkreśla niebanalne wykończenia. Zapewnia przyjemne i miłe dla oka światło. Masz w domu meble, które wymagają zaakcentowania? Albo bibeloty, które chcesz wszystkim pokazać? A może w kuchni lub łazience potrzebujesz dodatkowego źródła światła? Jeśli tak, sprawdź koniecznie naszą ofertę oświetlenia meblowego. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twojego domu.

W zależności od tego, gdzie chcesz umieścić oświetlenie i jaką funkcję ma ono pełnić, możesz wybierać spośród różnorodnych modeli i rodzajów opraw, przeznaczonych do montowania pod szafkami, w ich wnętrzu lub na powierzchni.

Nadaj charakteru pomieszczeniom dzięki odpowiedniemu oświetleniu

Oświetlenie meblowe to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz dodatkowego źródła światła, a niekoniecznie masz miejsce na zamontowanie lub postawienie lampki. Takie oświetlenie doskonale podkreśla teksturę ścian oraz nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Jest także bardzo przydatne nocą, gdy potrzebujesz punktowego źródła światła, którym nie obudzisz pozostałych domowników.

Jakie oświetlenie meblowe wybrać?

Jeśli myślisz o jak najprostszym rozwiązaniu, które nie będzie wymagało dużego nakładu pracy i wycinania otworów, to najlepszym rozwiązaniem będzie oświetlenie meblowe montowane na zewnątrz szafki. Możesz także już na etapie wyboru mebli postawić na szafy z zamontowanym oświetleniem. Jeżeli chcesz, aby oprawka nie odstawała od szafki i jesteś gotowy na wycięcie odpowiednich otworów w meblach, wybierz oprawę meblową wpuszczaną. Wygląda ona bardzo estetycznie, gdyż widoczne jest jedynie oczko urządzenia, a całe sterowanie znajduje się wewnątrz szafek.

Nie bez znaczenia jest także moc potrzebnego światła i jego rodzaj. Powinieneś wiedzieć, czy ma to być jedynie światło punktowe czy może raczej cała listwa? Jeżeli zależy Ci na niższych rachunkach, wybierz modele z oświetleniem LED.

Barwa światła wpływa na nasze samopoczucie. Zimne światło lepiej sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz skupienia. Ciepłe natomiast we wnętrzach, w których chcesz się odprężyć i zrelaksować, będzie idealne np. w sypialni. Oświetlenie meblowe pozwala nadać wnętrzu odpowiedni klimat, sprzyjający wykonywaniu w nim określonych czynności lub odpoczynku, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego źródła światła.