Lampy dla dzieci

Zastosowane filtry (0)

1 ofert od 34.24 zł do 34.24 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Zatyczka gniazda zabezpieczająca przed dziećmi Ospel Ospel

Zatyczka gniazda zabezpieczająca przed dziećmi Ospel

34,24 zł Dostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już dziś
Sprzedaż od 5szt.
1

Lampy do pokoju dziecięcego

Udekoruj pokój swojego dziecka nie tylko ładnymi meblami i zabawkami, ale także lampami z ulubionymi postaciami. Dobrze dobrane oświetlenie w przypadku dziecka jest elementem kluczowym. Musimy zadbać nie tylko o estetykę, ale także walory zdrowotne. Nieodpowiednia ilość światła, zwłaszcza wieczorem, może sprzyjać powstawaniu wad wzroku.

Planując oświetlenie w dziecinnym pokoju warto wziąć pod uwagę kilka punktów: oświetlenie górne w postaci kolorowego żyrandola pozwoli na oświetlenie powierzchni pokoju podczas zabaw, porządków oraz odpoczynku. Oprócz tego warto wyposażyć pociechę także w lampkę do czytania lub biurkową, przy której dziecko będzie mogło odrabiać lekcje.

Lampki dziecięce nad łóżko

Nieodzowna jest także niewielka lampka nocna, ustawiona w pobliżu łóżka. Zwłaszcza małe dzieci boją się ciemności, dlatego takie źródło światła pozwoli im zapanować nad lękiem, ułatwi także nocne trafienie do łazienki lub rodziców.

Wybierając lampy dla dzieci, warto zapytać przyszłych mieszkańców o zdanie. Na pewno będzie im się znacznie przyjemniej mieszkać, gdy sami dokonają wyboru. Szczególną popularnością cieszą się lampy z bohaterami ulubionych bajek, jak Gwiezdne Wojny lub Kraina Lodu.

Lampy, które rosną z Twoim dzieckiem

Warto także pamiętać, że dzieci nie będą wiecznie miały 5 lat, warto więc wybrać modele lamp, które będą “rosły” razem z dzieckiem. Sprawdzą się tutaj modele w neutralnym kolorze, które będą uzupełniać, np. dziecięcą lampką nocną.

W ofercie naszego sklepu znajduje się kilkaset modeli lamp od różnych producentów. Nasza oferta spodoba się dzieciom młodszym i starszym oraz nastolatkom. W kategorii lampy dla dzieci zebraliśmy produkty specjalnie dedykowane najmłodszym, nie oznacza to jednak, że dzieci nie znajdą niczego ciekawego w pozostałych działach.