8ofert od18.90PLN do3642.00PLN
22,07
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
420,70
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
103,50
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
3 642
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
18,90
dostawa
wysyłka
8-11 dni
40,90
dostawa
wysyłka
8-11 dni
33
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Osuszacze, naolejacze i separatory do kompresorów

W tym dziale zaopatrzysz się w wysokiej jakości osuszacze, naolejacze i separatory, które zapewnią Ci bezawaryjną pracę oraz przedłużą żywotność Twojego kompresora. Dzięki nim zwiększysz także wydajność i jakość wykonywanych prac.

Osuszacze do sprężonego powietrza

Osuszacze to urządzenia, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie do pracy urządzeń potrzebne jest sprężone powietrze pozbawione jakiejkolwiek wilgoci. Stosowane są w systemach pneumatyki, piaskowaniu ciśnieniowym i malowaniu. Wśród osuszaczy do sprężonego powietrza znajdziesz modele ziębnicze, adsorpcyjne, tandemowe oraz membranowe. Wybierając najlepszy dla swoich potrzeb produkt, zwróć uwagę na jego wydajność, zakres temperatur i wilgotności, w których może pracować, hałas, jaki wytwarza, pojemność zbiornika oraz przepływ powietrza.

Naolejacze do kompresorów - dlaczego są tak ważne?

Niezwykle istotne podczas pracy kompresorów tłokowych i śrubowych jest odpowiednie naolejenie, które przedłuża żywotność urządzeń i zapobiega ich zatarciu. Naolejacze to niewielkie elementy, które stanowią podstawę budowy instalacji pneumatycznych. Ich zadaniem jest zapewnienie urządzeniom odpowiednich warunków do pracy oraz ochrona sprzętu przed zniszczeniem, wynikającym z działania siły tarcia. W naszym asortymencie zaopatrzysz się w wysokiej jakości naolejacze dzięki, którym Twój kompresor zachowa doskonały stan.

Do czego służą separatory do kompresorów?

Separatory zapewniają optymalną pracę kompresorów. Ich rolą jest usunięcie środka smarnego z przekazywanego dalej powietrza. Mają szczególne znaczenie w pracach, gdzie niezwykle istotna jest jakość dostarczanego sprężonego powietrza. Prawidłowo dobrany separator do kompresora zmniejsza zużycie oleju oraz przedłuża żywotność urządzenia.