W magazynie >10 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie jutro
46 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Zamów telefonicznie

Opryskiwacz ręczny jest uniwersalnym urządzeniem, znajdującym bardzo szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest ciecz rozpylona pod ciśnieniem. Sprzęt do rozpylania okaże się idealny do pracy w Twoim ogrodzie, sadzie, szklarni bądź na plantacji roślin. Przeznaczony jest do oprysków roślinności, trawników oraz do dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji w mieszkaniach i pomieszczeniach gospodarskich. Korzystając z urządzenia bez wątpienia uzyskasz większą wydajność  i odczujesz komfort pracy. Przeznaczony jest do zabiegów pielęgnacyjnych. Doskonale nadaje się do rozpylania środków ochrony roślin, środków przeciw chwastom oraz do pielęgnacji kwiatów, a także do nawożenia roślin w domu i ogrodzie. Urządzenie to jest proste w obsłudze. Ciśnienie potrzebne do rozpryskiwania cieczy wytwarza się za pomocą ruchów pompką tłokową, która jest zainstalowana w zbiorniku. Do rozpylenia cieczy wystarczy jeden ruch ręką – należy poruszyć dźwignię pompki. Napełnimy dozownik płynem i jesteśmy gotowi do pracy. Chcesz, aby Twoje prace w domu, ogrodzie czy sadzie były czystą przyjemnością.

Opryskiwacz ręczny ITAMATI jest bardzo przydatny podczas prac na Twojej działce czy w ogrodzie. Pozwala na optymalne dozowanie środków ochrony roślin, środków przeciw chwastom oraz do wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych w Twoim domu i ogrodzie. Prezentowany model ma pojemność 8l, co pozwala na dłuższą pracę z urządzeniem bez konieczności robienia przerwy na uzupełnianie dozownika. Opryskiwacz ITAMATI jest bardzo lekki, co zapewnia komfort pracy. Posiada regulację szerokość oprysku. Sprzęt wyposażony jest w lancę, która umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca – środek żywopłotu – oraz ułatwia pracę z wysokopiennymi roślinami.Opryskiwacz ITAMATI wykonany jest z dobrej jakości surowców, co gwarantuje mu sprawne działanie przez lata. W komplecie znajduje się pasek na ramię ułatwiający pracę i zwiększający komfort podejmowanych działań. Opryskiwacz ręczny ITAMATI sprawdza się doskonale przy uprawie drzew i krzewów w ogrodzie i na działce.

Charakterystyka produktu:

 • Opryskiwacz ręczny ITAMATI służy do rozpylania cieczy pod ciśnieniem.
 • Wysoko wydajna pompa opryskiwacza ITAMATI pozwala uzyskać optymalne ciśnienie.
 • Ergonomiczne kształty urządzenia zapewniają komfort pracy.
 • Szeroki wlew gwarantuje szybkie i proste napełnienie cieczą opryskiwacza.
 • Regulowana dysza umożliwia rozpylanie od bardzo delikatnej mgły do długiego strumienia.
 • Opryskiwacz ręczny jest urządzeniem uniwersalnym.
 • Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie urządzenia.
 • Węże są odporne na zużycie.
 • Optymalna długość węża zapewnia swobodną pracę z opryskiwaczem.
 • Zbiornik jest lekki, mocny i trwały.
 • Unikalna konstrukcja wysokoefektywnej pompy gwarantuje bezawaryjną pracę opryskiwacza.

Dane techniczne:

 • Pojemność: 8 l
 • Czarny pasek na ramię (długość): 1 m
 • Długość węża: 1,23 m
 • Półprzezroczysty zbiornik
Opinie Klientów - Opryskiwacz ogrodowy Itamati

Jak dla mnie urządzenie numer jeden jeżeli chodzi o pielęgnacje drzew przed szkodnikami. Rozprowadzam w nim płyny potrzebne do tego, aby szkodniki nie iszczyły moich upraw. Ma odpowiedni strumień rozpylania, dzięki temu nie serwuję moim drzwom zbyt dużej,a ni zbyt małej ilości płynów. Pozdrawiam

Czy ta opinia jest pomocna?
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Opryskiwacz bezproblemowo rozpylił środki ochronne na moje drzewa w sadzie. Wygodny w obsłudze, lekki. Polecam produkt

Czy ta opinia jest pomocna?
Ocena łączna: 5,0
Cena a jakość: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)

Opryskiwacz wypróbowany. Drzewka i krzewy spryskane. Wszystko ok.

Czy ta opinia jest pomocna?
Gwarancja
Gwarancja

12 miesięcy - zakup dokonany przez przedsiębiorcę (FV firma) 24 miesiące - zakup dokonany przez konsumenta (FV osoba fizyczna). Podstawą do rozpatrywania gwarancji jest dokument zakupu. Gwarancją objęte są uszkodzenia wynikające z ukrytych wad materiałowych powstałe w wyniku uszkodzenia podczas użytkowania zgodnego z przeznaczeniem.

Artykuły

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy