Produkt niedostępny
Półautomat spawalniczy Itamati MIG-200MI
Symbol: MIG-200MI Nr katalogowy: MIG-200MI
4,5
Liczba opinii 4

Zobacz zamiennik dla tego produktu

Zobacz zamiennik dla tego produktu
Półautomat spawalniczy Itamati MIG-200EI
Symbol: MIG-200EI Nr katalogowy: MIG-200EI EAN: 5902349690476 Gwarancja: 1 rok / 2 lata
899 PLN Cena brutto / 1 szt.
W magazynie >10 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie 2019-03-25
Wysyłka gratis
Piotr

Automat kupiony rok temu do lekkich prac garazowych na poczatku probowalem z drutem samooslonowym ale dla mnie to papranina a nie spawanie wiec polecam od razu dokupic butle i drut. Wtedy juz spawa sie tym bardzo dobrze pradu nie jestem w stanie zmierzyc ale blachy do 10 mm pospawa bez problemu. U mnie nie bylo problemu z podajnikiem drutu. Dziwny jest tylko fakt ze na migu spawa z pelna moca a przy elektrodzie 3.2 mm przy 3 juz zaczyna stawac ale na 2.5 mozna jechac bez przerwy. Nie mam wielkiego porownania z innymi spawarkami ale jak za takie pieniadze do lekkich prac jak najbardziej polecam.

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 0
Ocena łączna: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
lobudek

Półautomat kupiłem już kilka miesięcy temu. W pierwszym egzemplarzu zaraz po rozpakowaniu nie działał podajnik drutu, nie miał siły kręcić-wada fabryczna, która wskazuje na to, że spawarki nie przechodzą należycie kontroli jakości w chinach. Jednak bez większych problemów został wymieniony na nowy na koszt firmy. Nowy egzemplarz nie posiadał już tej wady i działa do teraz. Jestem z niego naprawdę zadowolony, bo ja za taką kaskę całkiem przyzwoicie spawa. Mam nadzieję, że jeszcze trochę posłuży. Ogólnie rzecz biorąc polecam.

Czy ta opinia jest pomocna?
13 / 1
Ocena łączna: (4,0)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
Funkcjonalność: (4,0)
Cena a jakość: (4,0)
Greg

Pospawałem elektrodami, i migiem, jestem zadowolony (spawnie blaszki jak na konserwie). Za takie pieniądze warto. Jestem amatorem i można powiedzieć że się uczę spawania. Jedyna wada to instrukcja jest lakoniczna nic nie ma o ustawieniach prądu posuwu itp., chcę spróbować za jej pomocą pospawać alu i nierdzewkę, wtedy oczywiście argon. ale jak na razie do stali czarnej i amatora, spawałem kilka godzin z krótkimi przerwami i dawała radę. POLECAM!!!

Czy ta opinia jest pomocna?
10 / 0
Ocena łączna: (4,4)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
Funkcjonalność: (4,0)
Cena a jakość: (5,0)
Karol

Podobnie jak u innego kupującego w spawarce był problem z podajnikiem drutu. W moim przypadku nie działała w ogóle regulacja prędkości posuwu.
Bez problemu wymieniona została na inną sztukę i działa bez zarzutu. Za te pieniądze jestem naprawdę zadowolony z zakupu. Brakuje mi tylko podwozia, z kółkami i miejscem na butle.

Czy ta opinia jest pomocna?
11 / 0
Ocena łączna: (4,6)
Estetyka i wykonanie: (4,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Strona 1 z 1