Produkt niedostępny
Podkaszarka elektryczna Hecht 1442
Symbol: 1442 Nr katalogowy: HECHT-1442
4,8
Liczba opinii 3

Zobacz zamiennik dla tego produktu

Zobacz zamiennik dla tego produktu
Kosa spalinowa Hecht 154
Symbol: 154 Nr katalogowy: HECHT154 EAN: 8594061749630 Gwarancja: 1 rok / 2 lata
899 PLN Cena brutto / 1 szt.
W magazynie 4 szt.Zamów dziś do 14:00 a towar będzie u Ciebie 2019-04-22
Wysyłka gratis
Radek

Na razie kosiłem tylko raz 2 godziny ale mogę powiedzieć ze test kosa przeszła pomyślnie. Wczoraj przyszła, od razu zmontowałem i test. Kosiłem tarcza trójzębną różne zarośla i chwasty wokół domu na budowie. Wysokie dochodzące do metra wysokości zarośla i grube łodygi (jak palec) "łykała" tarczą jak chciała a nawet wchodzące na moja posesje dzikie jeżyny które jedynie co to się dodatkowo plątały. Co do budowy i jakości: przeniesienie napędu z silnika wałkiem łączonym w połowie na frez - solidne, osłona trwale i mocno montowana - nic nie lata, silnik wygląda solidnie "opakowany" z otworami do went.- nic nie lata. Najsłabszym mechanicznie elementem wydają mi się rurki stanowiące "kierownice" za którą trzymamy aczkolwiek nie sądzę aby normalnie użytkując kosę (nie rzucając nią) można by było zniszczyć ten element. Wydałem 340 zł na te kosę i na razie nie żałuję ani jednej wydanej złotówki, na pewno jest to kosa warta tych pieniędzy, nie chciałem wydawać wiele więcej na dobrą spalinową a z tanią spalinową miałem do czynienia i po dolewce paliwa albo po odłożeniu na ziemię - 2 min szarpania się z linką i odpalania kosiarki :( A ta kosa i jej 1400 wat robi swoje, naciskasz spust i jazda, jedyne ograniczenie to długość przedłużacza ;) Polecam nie dlatego że handluje tymi kosami a dla tego że jak chciałem ją kupić to wszędzie wszyscy pisali i mówili spalinowa i do tego mocna, że kabel coś tam itp a tylko kilka komentów wskazywało na to że ta kosa spokojnie daje rady. GORĄCO POLECAM!!! Jak będzie się coś z nią działo to będę pisał.

Czy ta opinia jest pomocna?
Ocena łączna: (4,8)
Bezpieczeństwo pracy: (4,0)
Dokładność urządzenia: (5,0)
Trwałość urządzenia: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
rybak

Kupiłem jej mniejszą siostrę z t.zw. mieszanymi uczuciami, bo firma raczej u nas nieznana, cena pachnąca tanią chińszczyzną. Ale mój stihl po ośmiu latach zaczął się rozsypywać, co tam - zaryzykuję.Zamówiłem, wbrew sceptycznym uśmieszkom syna. Przesyłka dotarła błyskawicznie, wypróbuję, myślę, ale na razie będę używał stihla...No cóż, już do niego nie wróciłem - tak przyjemnie pracuje się wykaszarką Hechta. Mocna, silnik nawet podczas upałów się nie grzeje, no, tnie jak burza! A nie używam jej do koszenia trawniczka, tylko do obkaszania stawów. Oczywiście robię to tarczą trójnożową, żyłki nie uznaję. Krótko mówiąc - wielki, zasłużony plus dla produktu i sklepu!!.

Czy ta opinia jest pomocna?
Bezpieczeństwo pracy: (0,0)
Dokładność urządzenia: (0,0)
Trwałość urządzenia: (0,0)
Estetyka i wykonanie: (0,0)
Cena a jakość: (0,0)
Bartek

Najlepsza kosa elektryczna jaką miałem. Polecam wszystkim. Firma Hecht miło mnie zaskakuje, wcześniej kupiłem rozdrabniacz i też rewelacja.

Czy ta opinia jest pomocna?
Bezpieczeństwo pracy: (0,0)
Dokładność urządzenia: (0,0)
Trwałość urządzenia: (0,0)
Estetyka i wykonanie: (0,0)
Cena a jakość: (0,0)
Strona 1 z 1