12ofert od32.69PLN do385.00PLN
36,99
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
32,69
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
95,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
103,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
385
dostawa
wysyłka
>12 dni
135,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
158,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
187,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
248,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
181,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
126,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
149
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Odstraszacze gryzoni, ptaków i zwierząt

Ogród jest nie tylko oazą, w której się relaksujemy, ale także miejscem upraw wielu roślin, ziół, drzew i krzewów. Każdy kawałek zieleni wokół domu wymaga odpowiedniej troski i pielęgnacji. Wiedzą o tym doskonale właściciele domów i działek. Jednak praca włożona w utrzymanie zieleni może pójść na marne, jeśli w ogrodzie zadomowią się szkodniki. Obecność nieproszonych gości może skutkować zniszczeniem roślin i utratą plonów, dlatego w celu ochrony otoczenia przed ich działaniem należy odpowiednio się zabezpieczyć. Odstraszacze pozwolą Ci szybko pozbyć się gryzoni, zwierząt i ptaków, które mogłyby zniszczyć Twoją ciężką pracę włożoną w pielęgnowanie ogrodu.

Odstraszacze na gryzonie

Myszy, szczury czy krety to zwierzęta, których z pewnością nie chcemy w ogrodzie i spiżarni. Najczęściej spotykanym szkodnikiem w ogrodzie jest kret. Zwierzę kopie tunele pod ziemią, niszcząc korzenie roślin. Kopce usypane na trawnikach i rabatach są z pewnością sygnałem, że czas zacząć działać, gdyż przez kreta grasującego na posesji możemy stracić wszystkie plony. Zwłaszcza że zwierzę potrafi w ciągu godziny wykopać nawet kilkunastometrowy tunel. W naszym sklepie znajdziesz pułapki na krety, które dzięki emitowaniu dźwięku w zakresie od 400 do 1000 Hz skutecznie odstraszają krety, nornice, myszy polne i susły. Urządzenie zasilane jest dzięki panelowi słonecznemu i akumulatorowi. Nie wymaga baterii i działa nawet w pochmurne dni dzięki amorficznemu panelowi. Odstraszacz pomaga pozbyć się szkodników w sposób humanitarny, bez użycia środków chemicznych. Jednocześnie jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Odstraszacz kretów jest niezwykle łatwy w montażu. Jedno urządzenie oddziałuje na powierzchni od 500 do 650 m2.

W pobliżu kopców i tuneli warto zainstalować także metalowe pułapki. Akcesoria przystosowane są do łapania gryzoni, które drążą korytarze. Działają na zasadzie standardowych pułapek na myszy.

Odstraszacze na ptaki i zwierzęta

Nie tylko gryzonie powodują straty w ogrodzie. Przyczyniają się do nich często także inne zwierzęta. Ptaki wydziobują nasiona z ziemi, zjadają młode pędy, liście, pączki rośli i owoce z drzew. Dlatego szczególnie wiosną i w okresie letnim warto zadbać o odpowiednie odstraszacze. Urządzenia pozwolą pozbyć się nieproszonych gości bez konieczności użycia chemii. W tym dziale znajdziesz m.in. wysokiej jakości odstraszacz ultradźwiękowy. Urządzenie jest łatwe w montażu i ma szeroki zakres działania. Będzie przydatne także dla osób, które mieszkają w pobliżu lasów i łąk. Odstraszacz ultradźwiękowy zapobiegnie niechcianym wizytom lisów, wiewiórek, myszy, szczurów, kun, saren, psów i kotów. Emitowane dźwięki są nieprzyjemne dla zwierząt. Jeśli zależy Ci na skutecznym działaniu, wybierz urządzenie wyposażone w czujnik ruchu, który włącza emisję dźwięków w momencie, gdy w jego zasięgu pojawi się zwierzę. Dźwięki są niesłyszalne i nieszkodliwe dla człowieka.