7ofert od41.50PLN do116.49PLN
53,49
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
111,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
61,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
116,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
44,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
51,40
dostawa
wysyłka
8-11 dni
41,50
dostawa
wysyłka
8-11 dni
Strona 1 z 1

Nasadki - akcesoria

Klucze nasadowe pozwalają na szybkie dokręcenie oraz odkręcanie śrub i nakrętek. Jednak, aby móc w pełni czerpać z ich funkcjonalności, niezbędne jest wykorzystanie dodatkowych akcesoriów. Użycie chociażby rękojeści lub adaptera pozwala w łatwy i wygodny sposób korzystać z nasadek. Takie pokrętła tworzą spójną całość z kluczami nasadowymi. Poprawiają nie tylko komfort pracy, ale także jej wydajność. Szeroka oferta akcesoriów do nakładek na klucze sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie i najwygodniejsze dla swoich potrzeb rozwiązanie. W naszym sklepie możesz wybrać spośród akcesoriów wykonanych z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zniszczenia, nawet przy częstej i intensywnej ich eksploatacji.

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do nakładek na klucze?

Rękojeści oraz adaptery powinny być wyprodukowane z wytrzymałego materiału, który zapewni im trwałość, bezawaryjność, odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz ścieranie. Najczęściej do produkcji tego typu akcesoriów wykorzystywana jest stal chromowo-wanadowa (CrV), która gwarantuje produktom wysoką jakość i wytrzymałość nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Akcesoria do nakładek na klucze dzięki zastosowaniu stali CrV są odporne na odkształcenia i pęknięcia.

Niektóre elementy wybranych adapterów i rękojeści z przegubem, dostępne w naszej ofercie, wykonane są z antypoślizgowego tworzywa sztucznego, które zapewni Ci wyższy komfort użytkowania, bezpieczeństwo podczas pracy oraz ułatwi pewne trzymanie narzędzia w dłoni. Dzięki nim manewrowanie kluczem jest łatwe i możliwe nawet w trudno dostępnych miejscach. Wykorzystanie adapterów i rękojeści pozwala na lepsze dokręcenie elementów bez konieczności wkładania w pracę większej siły. Jeśli musisz odkręcić lub dokręcić śrubę, która znajduje się bardzo daleko, dobrym pomysłem może okazać się kupno rękojeści z przegubem teleskopowym. Produkt ten dzięki swojej budowie może być wydłużany lub skracany (oczywiście w określonym przez producenta zakresie).

Akcesoria do nakładek na klucze muszą być rozmiarem dopasowane do średnicy posiadanych nasadek. Oczywiście możesz wykorzystać redukcję w celu dopasowanie obu narzędzi do siebie, jednak wiąże się to z dodatkowym kosztem. Na rynku dostępne są różnego rodzaju pokrętła w rozmiarach: ¼’’, ⅜’’, ½’’, ¾’’ oraz 1’’.

Klucze nasadkowe dla majsterkowiczów

W naszej ofercie znajdziesz także różnego rodzaju klucze nasadowe, a także zestawy tych kluczy wraz z dedykowanymi do nich pokrętłami. Sprawdzą się one doskonale w różnych pracach, gdzie konieczne jest szybkie odkręcanie i dokręcanie śrub np. w warsztatach samochodowych.