Ten produkt jest objęty kodem rabatowym! Trwa pobieranie kodu Twój kod: Zostało tylko 173 kodów rabatowych do wykorzystania na ten produkt.
Pobierz KOD Kup produkt z kodem

Dane techniczne:

 • Moc ultradźwięków: 480 W
 • Pojemność: 28 l
 • Masa: 12,5 kg

Wyposażenie podstawowe:

 • 28 litrowa myjka ultradźwiękowa Proclean 28.0
 • pokrywa
 • kosz
 • kabel przyłączeniowy
 • instrukcja obsługi

Gwarancja

Wysyłka w ciągu 8-11 dni roboczych
Wysyłka gratis
2 589 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Kup na raty
eRaty
Leasing dla firm
Weź leasing teraz z Leaselink

Charakterystyka produktu:

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa Proclean 28.0 firmy Ulsonix została stworzona z myślą o profesjonalnym zastosowaniu i wyróżnia się przy tym łagodnym procesem obróbki i wysoką częstotliwością ultradźwięków czyszczących. Wysoka częstotliwość ultradźwięków gwarantuje, że zastosowane środki czystości wprawiane są w drgania o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu za pomocą myjki ultradźwiękowej Proclean 28.0 można usuwać również najmniejsze zanieczyszczenia.

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa Proclean 28.0 wyposażona jest w korek spustowy do odprowadzania cieczy czyszczącej bez kontaktu ze skórą. Pokrywa zamykająca wykonana jest z nierdzewnej stali szlachetnej i redukuje odgłosy. Poza tym pokrywa przyśpiesza proces rozgrzewania się cieczy czyszczącej. Na pojemniku do czyszczenia wykonanym z nierdzewnej stali szlachetnej na wysokości 2/3 jego pojemności znajduje się linia, dzięki której urządzenie można zawsze napełnić optymalną ilością cieczy czyszczącej. Zakres dostawy obejmuje również kosz ze stali szlachetnej. W koszu myjki Proclean 28.0 firmy Ulsonix można umieszczać przedmioty, które mają zostać wyczyszczone. Za pomocą panelu kontrolnego znajdującego się na myjce ultradźwiękowej Proclean 28.0 można wybrać typowe ustawienia dla procesu nagrzewania i programatora zegarowego. Informacje o pozostałym czasie czyszczenia, aktywnym czyszczeniu ultradźwiękami oraz o bieżącym procesie nagrzewania można odczytać bezpośrednio na urządzeniu Proclean 28.0, dzięki czemu mają Państwo przez cały czas pełną orientację. Myjka ultradźwiękowa posiada przycisk Start/Pauza z funkcją Memory. Aktualna temperatura oraz wybrana przez Państwa temperatura wyświetlane są w dogodny sposób na urządzeniu w °C. Tym samym przez cały czas można kontrolować temperaturę cieczy czyszczącej. Bardzo wydajny element grzejny myjki ultradźwiękowej Proclean 28.0 firmy Ulsonix znajduje się na tylnej stronie zbiornika. Urządzenie może być użytkowane, gdy jest ono otwarte, tzn. bez pokrywy lub gdy jest zamknięte, tzn. z pokrywą.

Dzięki ponadczasowemu wyglądowi elektrycznej profesjonalnej myjki ultradźwiękowej Proclean 28.0 firmy Ulsonix zakupione przez Państwa urządzenie w optymalny i nierzucający się w oczy sposób dopasowuje się do każdego wnętrza. Oferowana tutaj elektryczna profesjonalna myjka ultradźwiękowa firmy Ulsonix pozwala Państwu na dużą elastyczność. Urządzenie nie musi być na stałe zainstalowane w jednym miejscu, lecz można go również przenosić. Myjka ultradźwiękowa Proclean 28.0 pracuje z napięciem wejściowym wynoszącym 230 V i oferuje 480 W mocy ultradźwięków.

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa Proclean 28.0 firmy Ulsonix cechuje się wytrzymałą konstrukcją i dużą niezawodnością. Myjka urzeka przy tym swoim intuicyjnym i bardzo łatwym sposobem obsługi. Jeszcze dzisiaj zdecydujcie się Państwo na zakup korzystnej pod względem cenowym profesjonalnej myjki ultradźwiękowej Proclean 28.0 firmy Ulsonix.

Dane techniczne:

Model Proclean 28.0
Stan NOWY
Napięcie wejściowe 230 V, 1-fazowe
Seria MEMORY QUICK
Pojemność 28 litrów *
Wewnętrzne wymiary zbiornika 50,2 x 29,8 x 20 cm
Częstotliwość ultradźwięków czyszczących 40 kHz
Moc ultradźwięków 480 W
Korek spustowy Tak
Funkcja ogrzewania Tak
Uchwyty do przenoszenia Tak
Pokrywa Tak
Wymiary (DxSxW) 58 x 33 x 36,50 cm
Waga 12,50 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 65 x 41 x 45 cm
Waga wysyłki 14,80 kg

(* ze względu na stożkowy kształt zbiornika oraz jego "zaokrąglone" rogi nie mieści się w nim pełne 28 litrów.)

"

Wyposażenie podstawowe:

 • 28 litrowa myjka ultradźwiękowa Proclean 28.0
 • pokrywa
 • kosz
 • kabel przyłączeniowy
 • instrukcja obsługi
Opinie Klientów - Myjka ultradźwiękowa Ulsonix Proclean 28.0
Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

W przypadku zakupu dokonanego na firmę obowiązuje 2-letnia gwarancja. W przypadku zakupu dokonanego przez osobę fizyczną obowiązuje 3-letnia gwarancja, licząc od dnia zakupu towaru. Części składowe urządzenia podlegające ograniczonej gwarancji: 6 miesięcy na włączniki i przełączniki, pokrętła, stopki/nóżki w urządzeniach, akumulatory, zasilacze, ładowarki, uchwyty spawalnicze, uchwyty do cięcia plazmą, ostrza krajalnic; 12 miesięcy na piloty ręczne i nożne

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy