Maty grzewcze

Maty grzewcze to dobry produkt na ogrzanie miejsca pracy dla mechaników samochodów oraz instalatorów. Jeśli w zimne dni obawiasz się pracy w pozycji siedzącej lub leżącej na gołej posadzce z pomocą maty grzewczej przygotujesz sobie wygodną przestrzeń do pracy. Mata grzewcza działa jak koc elektryczny, a dzięki trwałemu i łatwemu do czyszczenia materiałowi może być używana na budowie, w warsztacie, garażu itp.

Maty grzewcze można stosować jako alternatywę do ogrzewania podłogowego, część z nim można umieścić pod posadzką lub panelami. Najbardziej nowoczesne maty grzewcze stosują podgrzewanie na podczerwień. Ich instalacja jest bardzo prosta.

Przewody grzewcze

Przewody grzewcze to prosta w instalacji alternatywa do ogrzewania podłogowego. Można je także stosować w miejscach narażonych na przemarzanie - w konstrukcji dachowej, wzdłuż rur na wodę albo jako sposób na ogrzanie wybranego obszaru. Kabel można owinąć dookoła wybranego elementu. Najczęściej stosuje się do odladzania dachów, rynien i rur spustowych.

Przewody grzewcze zaprojektowane są w taki sposóby, aby poradziły sobie z długotrwałą eskpozycją na różnorodne warunki atmosferyczne. Przewody grzewcze sprzedawane są metry bieżące, a ich konstrukcja pozwala na ich docięcie idealnie do wymaganej długości.