5ofert od23.29PLN do92.49PLN
25,73
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
48,37
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
83,99
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
92,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
23,29
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
Strona 1 z 1

Manometry

Wśród przygotowanych przez nas urządzeń i akcesoriów współpracujących z kompresorami, znajdziesz także wysokiej jakości manometry, które umożliwią Ci kontrolowanie powstającego w trakcie pracy ciśnienia. Manometry wykorzystywane są praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu. Stosuje się je także w warsztatach, przydomowych garażach i na budowach.

Manometry do kompresorów w dobrej cenie

Manometry są przyrządami pomiarowymi, których podstawowym zadaniem jest mierzenie ciśnienia. W zależności od modelu mogą wskazywać wartości względne do wartości ciśnienia atmosferycznego lub bezwzględne, które odnoszą się do ciśnienia w próżni. Urządzenia wykorzystywane są do pomiaru ciśnienia sprężonego powietrza w urządzeniach pneumatycznych, ale mogą także służyć do mierzenia ciśnienia w hydraulice, gazownictwie, wodociągach czy ciepłownictwie. Mają zatem niezwykle szerokie zastosowanie.

Wśród dostępnych manometrów znajdziesz modele membranowe, z rurką Bourdona i puszkowe. Najczęściej spotykane są manometry wykorzystujące do pomiaru mosiężną rurkę. Urządzenia mogą być stosowane do wykonywania pomiarów w zakresie od 0 do 6000 bar. Dzięki nim jesteś w stanie szybko zareagować, gdy widoczna na tarczy wartość będzie zbliżała się do górnej granicy. W naszym asortymencie zaopatrzysz się w wysokiej jakości manometry do wykonywania dokładnych pomiarów. Znajdziesz tutaj produkty, które sprawdzą się zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i amatorskich.