6ofert od20.80PLN do439.90PLN
158 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
22 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
22,20 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
20,80 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
439,90 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
188 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Akcesoria do koronek wiertarskich

Koronki wiertarskie to narzędzia wykorzystywane podczas wykonywania otworów w różnych materiałach. Ich sprawna praca nie byłaby jednak możliwa bez zastosowania odpowiednich akcesoriów takich jak uchwyty, adaptery, trzpienie czy krzyżaki. Wybór odpowiedniego z nich zapewni Ci doskonałą jakość wykonanych prac.

Akcesoria do koronek wiertarskich - dla profesjonalistów i wielbicieli majsterkowania

Dostępne w naszym asortymencie produkty umożliwią Ci sprawne i solidne zamocowanie koronki wiertarskiej, a także jej dopasowanie do wybranych elektronarzędzi. Znajdziesz tutaj produkty przeznaczone dla profesjonalistów, jak i pasjonatów majsterkowania. Nasze akcesoria do koronek wiertarskich odznaczają się wysoką jakością wykonania. Zaopatrzysz się tutaj m.in. w uchwyty i adaptery, które pozwolą Ci przystosować koronki wiertarskie do pracy z wieloma elektronarzędziami oraz zapewnią ich odpowiedni chwyt.

Wymienne części przedłużą sprawność Twojego urządzenia i pozwolą pracować nim znacznie dłużej. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria do koronek, dzięki którym wykonasz otwory w wielu twardych podłożach. Jeśli chcesz uzyskać głębsze otwory, skorzystaj z adapterów, które zwiększą długość możliwego do wykonania wiercenia. W naszym asortymencie znajdziesz także krzyżaki przeznaczone do pracy na sucho oraz do pogłębiaczy. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!