10ofert od38.44PLN do413.49PLN
156,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
109
dostawa
wysyłka
>12 dni
299
dostawa
wysyłka
>12 dni
413,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
340,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
215,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
90,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
167,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
38,44
dostawa
wysyłka
>12 dni
227,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Wyposażenie do kluczy udarowych

Musisz zdemontować kilkanaście śrub? Skorzystaj z kluczy udarowych. Dzięki nim poradzisz sobie nawet ze starymi i zapieczonymi śrubami. Doskonale sprawdzą się także przy wkręcaniu śrub i nakrętek. Nie będą one jednak prawidłowo działać bez odpowiednich akcesoriów. Wyposażenie do kluczy udarowych obejmuje szeroką gamę sprzętu, który poprawia wydajność narzędzi, a także wpływa na komfort wykonywanych prac i możliwości urządzenia.

Akcesoria do kluczy udarowych - osiągaj najlepsze rezultaty

Przygotowane w tym dziale wyposażenie do kluczy udarowych sprawdzi się w profesjonalnych warsztatach, ale także w garażu majsterkowicza, gdy zajdzie potrzeba odkręcenia koła, czy starej zapieczonej śruby w maszynie. Niezależnie, do jakich prac używasz kluczy udarowych, zawsze powinieneś zadbać o odpowiednie dopasowanie akcesoriów z nim współpracujących oraz o właściwą konserwację sprzętu.

Wyposażenie kluczy udarowych obejmuje cały zestaw nasadek o różnych rozmiarach i długościach, a także różnego rodzaju adaptery, przedłużki, redukcje i przeguby. Nasadki są częścią roboczą urządzenia. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór nasadek udarowych, które poradzą sobie podczas pracy w trudnych warunkach z wykorzystaniem udaru. Odporne na przenoszenie dużych momentów obrotowych przeguby umożliwią Ci pracę pod kątem.

Dojście do zapieczonej śruby, znajdującej się w miejscach trudno dostępnych nie będzie już problemem dzięki wykorzystaniu przedłużek do nasadek udarowych. Przedłużki zwiększą możliwości urządzeń oraz umożliwią odkręcenie i przykręcenie śrub znajdujących się w miejscach o ograniczonym dostępie. Redukcje to akcesoria, których zadaniem jest łączenie pokrętła z jednej grupy rozmiarowej z nasadkami o innych rozmiarach.

Wyposażenie do kluczy udarowych - adapter

Klucze udarowe doskonale sprawdzają się podczas zmiany koła w aucie, naprawie rowerów czy motocykli, gdy niezbędne jest wykręcanie śrub. Możesz je jednak wykorzystać także jako wkrętarkę lub użyć do wiercenia, dzięki zastosowaniu odpowiedniego wyposażenia do kluczy udarowych. Adaptery pozwalają zamontować w urządzeniach bity i wiertła, co znacząco zwiększa możliwości sprzętu.

Wybierając odpowiednią przejściówkę, wywiercisz otwór, wykonasz mocowanie oraz szereg prac montażowych i naprawczych o różnym stopniu skomplikowania. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości adaptery do kluczy udarowych charakteryzujące się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Dzięki nim przystosujesz swoje narzędzia do wielu prac warsztatowych, naprawczych, konstruktorskich i montażowych.