Kliny i nakrętki dociskowe

Zastosowane filtry (0)

Dla frazy w kategorii Kliny i nakrętki dociskowe nie odnaleziono żadnego dostępnego produktu.

Przeszukaj cały sklep

Kliny i nakrętki dociskowe

Szykujesz się do układania płytek w swoim domu? Podczas tego zadania wymagana jest nie tylko duża precyzja, ale również dobór odpowiednich narzędzi, które znajdziesz w naszym sklepie narzedzia.pl. Znajdziesz tu potrzebne akcesoria zarówno do układania mniejszych, jak i większych płytek. Dzięki nim ułatwisz sobie zadanie i zadbasz o wyższy komfort pracy.

System do poziomowania płytek

Glazurnicy dziś korzystają z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym mogą wykazać się jeszcze wyższą precyzją i profesjonalizmem. Zanim rozpocznie się jakikolwiek remont, powinno się wybrać odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest system do poziomowania płytek ułatwiający wiele prac glazurniczych.

System ten składa się z klinów i spinek, czasem nazwanych również ramkami. Elementy te przeznaczone są do wielokrotnego użytku, ponieważ wykonane są z bardzo odpornego na wszelkie czynniki zewnętrzne, tworzywa sztucznego. Jego użytkowanie jest dość proste, nawet dla osób początkujących. Dzięki niemu zniwelujesz wszelkie ewentualne niedoskonałości na danej powierzchni.

Jak działa system do poziomowania płytek?

Głównym zadaniem klinów i nakrętek dociskowych, jest zabezpieczenie płytek w taki sposób, aby zapobiec nierównościom na skutek skurczu materiału łączącego, czyli kleju. Należy pamiętać, że klej w procesie tym zmniejsza swoją objętość.

Dodatkowo system do poziomowania płytek zapobiega temu, że płytka wielkoformatowa przybiera kształt łódki. Zjawisko to ma miejsce wtedy, kiedy płytka nie jest dobrze przytwierdzona do danej powierzchni i klej szybciej zawiązuje się na jej krańcach, niż na środku. Wykorzystując profesjonalny system do poziomowania płytek, zapobiegniesz takiemu łódkowatemu profilowi płyt.

Jaki asortyment znajdziesz w sklepie narzedzia.pl?

W tej kategorii prezentujemy takie produkty jak:

  • Kliny do płytek – o różnej wielkości, dzięki czemu możesz je dopasować do wskazanej wielkości płytek. Sprawiają, że nie dochodzi do krzywizn, ani odchyleń, podczas kładzenia płytek.

  • Zestaw do poziomowania płytek – kliny + spinki (ramki).

  • Kliny dystansowe duże i małe – sprawdzają się nie tylko do układania płytek, ale również do paneli.

  • Rozpórka do budowy tarasów – przydaje się do układania desek tarasowych w równym odstępie.

  • Nakrętki do poziomowania płytek – posiadaja ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu możliwe jest wygodne nakręcenie ich na podstawę dystansową.

  • Dzwonki dociskowe – również należą do systemu poziomowania płytek. Posiadają wysoką wytrzymałość mechaniczną, dlatego mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Świetnie zapobiegają nierównościom i uskokom.

Dlaczego warto kupować w sklepie narzedzia.pl?

Kupując w sklepie narzedzia.pl, możesz skorzystać z artykułów najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych producentów. Dzięki temu, że większość oferowanego asortymentu jest dostępna od ręki, po złożeniu zamówienia otrzymasz upragnioną przesyłkę w ciagu kilku dni.