1ofert od491.98PLN do491.98PLN
  • Moc żarówki: 9 W
  • Klasa szczelności: IP44
  • Barwa światła: 3000 K
  • Strumień świetlny: 1125 lm
  • Typ żarówki: LED
  • Wbudowany LED: tak
  • Dodatkowe funkcje: czujnik ruchu/czujnik światła dziennego
491,98
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Inteligentne lampy

W dzisiejszym świecie coraz bardziej na znaczeniu zyskują urządzenia inteligentne, którymi można sterować z dowolnego miejsca na świecie. Znajdziemy wśród nich także produkty, które reagują samoczynnie na określone bodźce takie, jak chociażby ruch czy temperatura powietrza. Również w oświetleniu mieszkań, domów, garaży oraz o wiele większych powierzchni zaskakują swoją funkcjonalnością i prostotą obsługi. Lampy inteligentne stanowią bogatą gamę rozwiązań, dedykowanych osobom ceniącym sobie najwyższą jakość i komfort w każdej sytuacji. Inteligentne oświetlenie pozwala także zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Dziś już nikt nie uważa takich rozwiązań za fanaberię dla bogaczy. Lampy inteligentne mają przystępne ceny i do tego są dłużej sprawne od rozwiązań tradycyjnych.

Zapoznaj się z naszą propozycją urządzeń inteligentnych, które spełnią oczekiwania każdego ich posiadacza. W tej kategorii znajdziesz lampy inteligentne do salonu, sypialni, kuchni i biura, a także urządzenia wykorzystywane na zewnątrz budynków.

Co to znaczy lampy inteligentne?

Lampy inteligentne są urządzeniami, które można zaprogramować na włączanie i wyłączanie o określonych porach, a także sterować nimi z dowolnego zakątku świata. Część urządzeń będzie reagowała także na ruch, co szczególnie przydatne jest na podwórkach lub przy garażu. Dla większej wygody do inteligentnego oświetlenia można także dołączyć sterowanie ogrzewaniem lub roletami. Eksploatacja tego typu urządzeń jest znacznie efektywniejsza i do tego energooszczędna. Lampy inteligentne działają nawet 10 lat dłużej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Z reguły są od nich droższe, jednak ich wolniejsze zużycie rekompensuje tę różnicę cenową, a nawet ją przewyższa, zważywszy na niższe wydatki za energię elektryczną.

Jakie korzyści dają lampy inteligentne?

Oprócz już wspomnianych oszczędności na rachunkach i możliwości sterowania z każdego miejsca za pomocą aplikacji lampy inteligentne mogą posiadać wiele innych, przydatnych zalet. Wśród nich wymienić można choćby możliwość rozbudowy o czujniki ruchu, emisję światła w kilkunastu różnych barwach i o różnym nasileniu, możliwość korzystania ze specjalnie zaprojektowanych scen oświetleniowych (np. do relaksu lub czytania), a także kontrolę temperatury barwowej światła w zależności od pory dnia. Wszystkim można sterować za pomocą aplikacji, nie ruszając się z kanapy.

Lampy inteligentne doskonale dopasowują rodzaj i natężenie światła do sytuacji. Dzięki nim uzyskasz idealne warunki do pracy, nauki, relaksu czy aktywności przed domem. Podczas urlopu możesz zarządzać włączaniem i wyłączaniem oświetlenia tak, aby nikt się nie zorientował, że nie ma Cię w domu. Odpowiednio dobrane oświetlenie to większy komfort i jakość snu, nauki, relaksu oraz pracy.