1ofert od459.00PLN do459.00PLN
  • Moc żarówki: 9 W
  • Klasa szczelności: IP44
  • Barwa światła: 3000 K
  • Strumień świetlny: 1125 lm
  • Typ żarówki: LED
  • Wbudowany LED: tak
  • Dodatkowe funkcje: czujnik ruchu/czujnik światła dziennego
459
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
  • 1
Strona 1 z 1

Oświetlenie inteligentne

Nowoczesne technologie sprawiają, że nasze wnętrza nie tylko stają się piękniejsze, ale także bardziej funkcjonalne. Jedną z opcji, która niedawno była tylko w filmach science fiction, a obecnie każdy może sobie na nią pozwolić, jest inteligentne oświetlenie. Łączące w sobie nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania żarówki i lampy pozwalają na sterowanie nimi za pomocą głosu, pilota lub smartfona.

W przypadku inteligentnego oświetlenia możesz światło włączyć, wyłączyć lub zdecydować o jego natężeniu, nie wstając z kanapy (a nawet będąc w innym kraju). Niektóre inteligentne lampy mają także możliwość zmiany koloru światła. W zależności od preferencji możesz zaprogramować czas, kiedy światło ma się włączać lub zmieniać program na bieżąco.

Kontroluj zdalnie światło w swoim domu

Dzięki inteligentnemu oświetleniu życie staje się prostsze. Masz problem z porannym wstawaniem lub budzeniem domowników? Automatycznie włączające się delikatne światło, sprawi, że szybciej opuścicie łóżko, a ranek będzie zdecydowanie przyjemniejszy. W połączeniu z automatycznymi roletami lub czujnikami ruchu zarządzanie ilością światła stanie się dziecinnie łatwe, a Ty nie będziesz musieć pamiętać o gaszeniu świateł w całym domu.

Inteligentne oświetlenie ma też tę zaletę, że jest znacznie przyjaźniejsze dla środowiska. Dopasowując ilość światła do swoich potrzeb, zmniejszasz zużycie prądu. Korzysta na tym też Twój portfel - osoby, które zdecydowały się na inteligentne źródła światła notują oszczędności na poziomie nawet 30%.

Inteligentne diody LED

W inteligentnym oświetleniu wykorzystuje się diody LED, których żywotność jest znacznie wyższa niż w przypadku tradycyjnych żarówek. Dioda LED najnowszej generacji może świecić nieprzerwanie aż przez 10 lat. W przeciwieństwie do używanego w żarówkach wolframu nie wytwarza ciepła.

Chciałbyś spróbować i wprowadzić do swojego wnętrza inteligentne oświetlenie? Nowoczesne technologie wcale nie wymagają gruntownego remontu i kucia ścian. Instalacja inteligentnego oświetlenia jest prosta i nie zajmuje wiele czasu. W niektórych wypadkach wystarczy jedynie wkręcenie w miejsce tradycyjnej żarówki inteligentnej diody LED oraz podłączenie do routera sterującego mostka, dzięki któremu diodą można sterować za pomocą aplikacji w telefonie.