732ofert od20.99PLN do479.00PLN
98,90
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
30 20,99
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
148 103
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
66 48,99
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
459
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
439
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
269
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
139
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
128
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
479
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
139
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 49

Frezy do drewna, metalu i betonu

Frezowanie to bardzo często wykorzystywany proces obróbki płaszczyzn, rowków, uzębień, kanalików i powierzchni o różnorodnych kształtach. Z wykorzystaniem takich elektronarzędzi jak frezarki czy szlifierki proste możesz nadać powierzchniom określony kształt. Narzędzia te potrzebują jednak do pracy odpowiednich frezów, które w zależności od swojej konstrukcji umożliwiają osiągnięcie zróżnicowanych efektów na wielu powierzchniach.

W tym dziale znajdziesz frezy wykonane z trwałych i odpornych materiałów, które zostały wykonane przez sprawdzonych i cenionych producentów. Niezależnie od tego, czy chcesz wykonać frezowanie powierzchni drewnianych, metalowych czy betonowych, u nas znajdziesz frezy idealnie przystosowane do pracy z każdym z tych materiałów. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy także zestawienie frezów w podziale na urządzenia, z jakimi współpracują. Znajdziesz tutaj m.in. modele przeznaczone do frezarek, mikroszlifierek i szlifierek prostych.

Wybierz najlepsze frezy do swoich elektronarzędzi

Frezowanie to skomplikowany technologicznie proces, który wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i akcesoriów. Niewłaściwe dopasowanie sprzętu i frezów do rodzaju wykonywanej pracy może skutkować uszkodzeniem narzędzi, skrawanej powierzchni, a nawet stanowić zagrożenie dla operatora urządzenia. Frezy w zależności od tego, jaki rodzaj materiału mają skrawać, odznaczać się będą innymi właściwościami i parametrami technicznymi. Powinny zatem być dostosowane do rodzaju obrabianego materiału. Frezy różnią się materiałem, z jakiego zostały wykonane, kształtem, rozmiarem, liczbą rowków, kierunkiem frezowania czy długością mocowania.

Drewno miękkie czy twarde? Znajdź najlepsze frezy do każdego rodzaju drewna

Drewno to surowiec, który wymaga precyzyjnej obróbki. Niezależnie od tego, czy wykonujesz skomplikowaną konstrukcję, czy zdobisz wykonane meble, będziesz potrzebował odpowiednich, dopasowanych do aktualnych prac frezów. Do obróbki miękkiego drewna takiego, jak topola, lipa, świerk czy sosna możesz wykorzystać frezy do drewna wykonane ze stali szybkotnącej. Sprawdzą się tutaj także modele z węglików spiekanych, które nadają się również do skrawania twardego drewna. Natomiast do drewna litego i materiałów drewnopodobnych idealne będą frezy do drewna z tworzywa diamentowego. Materiał ten charakteryzuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia i długą żywotnością. Doskonale sprawdzi się zatem do obróbki drewna dębowego i bukowego.

Frezy do metalu - wiele możliwości

Metale ze względu na swoje właściwości potrzebują odpowiednich narzędzi do obróbki. Nie każdy frez poradzi sobie ze skrawaniem takich powierzchni. Dlatego frezy do metalu stanowią bardzo zróżnicowaną pod względem konstrukcji, rozmiarów, kształtów i użytych materiałów kategorię. Potrzebujesz frezów nasadzanych, a może trzpieniowych? Wszystkie z nich znajdziesz w naszej ofercie. Możesz wybierać spośród produktów umożliwiających pracę czołową i boczną. Znajdziesz tutaj także rozwiązania przydatne podczas skrawania głębokich rowków, grawerowania, cięcia i wykonywania otworów.

Frezy do betonu - gdy liczy się wytrzymałość

Beton jest niezwykle wymagającym materiałem, dlatego narzędzia do jego obróbki muszą charakteryzować się sporą wytrzymałością. Jeśli chcesz wyrównać posadzki, wykonać żłobienia, czy usunąć zalegające pozostałości po farbach i klejach na betonie, potrzebujesz specjalnych frezów. Dostępne w naszym sklepie frezy do betonu pozwolą Ci uporać się ze wszystkim zadaniami szybko i wydajnie. Zastosowane w produktach nowoczesne rozwiązania poprawią komfort Twojej pracy i znacznie ją ułatwią. Znajdziesz tutaj frezy do betonu o różnych rozmiarach, kształtach, wykonane z materiałów idealnie nadających się do obróbki tego typu powierzchni. Tylko odpowiednio dobrane frezy do obróbki zapewnią Ci oczekiwany efekt.

Uniwersalne frezy trzpieniowe

Frezy trzpieniowe to niezwykle uniwersalne rozwiązania. Niezależnie, czy w swoim warsztacie pracujesz przy pomocy frezarki CNC, dolno- czy górnowrzecionowej, bez problemu możesz z nich korzystać. Przydadzą się zarówno do obróbki drewna, jak i metalu. Wystarczy dobrać odpowiedni typ frezów trzpieniowych.

Do wykonania prostokątnych rowków na kantach desek użyj frezów do wręg. Zależy Ci na trwałym i mocnym połączeniu elementów? Zainwestuj we frezy trzpieniowe do połączeń. Do wykonania ozdobnych łączeń skrzynek nadadzą się frezy do wczepów jaskółczych. Uzyskanie rowków, wpustów i połączeń na pióro umożliwią frezy piłkowe. Wykonanie wykończeń krawędzi, idealnie równych żłobień i otworów powierz frezom profilowym. Natomiast do prac zaawansowanych z użyciem specjalistycznego sprzętu sprawdzą się niezwykle wygodne w użytkowaniu frezy spiralne.

Frezy do mikrofrezarek - precyzja i skuteczność

Pasjonuje Cię modelarstwo? A może jesteś jubilerem? Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, do wykonania prac wymagających niezwykłej precyzji skorzystaj ze specjalnych frezów współpracujących z mikrofrezarkami. Pozwalają one na uzyskanie idealnych grawerów, żłobień i kształtów w nawet bardzo twardych materiałach. Frezy do mikroszlifierek powinny charakteryzować się tym większą wytrzymałością, im twardszy jest obrabiany materiał. Do tych najtwardszych materiałów nadają się frezy diamentowe.

Frezy do szlifierek prostych

Szlifierki proste to urządzenia wielofunkcyjne, które znajdują się w wielu profesjonalnych warsztatach, ale także przydomowych garażach. Frezy do szlifierek prostych pozwalają na obróbkę drewna, metali kolorowych, żelaza, stali i nie tylko. W zależności od geometrii ich ostrzy oraz ich umiejscowienia pozwalają osiągać zróżnicowane efekty. Znajdziesz wśród nich zarówno frezy walcowe, jak i walcowo-czołowe. W naszej ofercie zaopatrzysz się we frezy wykonane z różnych materiałów, które sprawdzą się do skrawania zarówno tych miękkich, jak i twardszych materiałów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!