111ofert od2.21PLN do159.00PLN
23 16
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
18 11,99
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
40 28
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
66 46
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
105,90
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
159
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
125 103
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
112 78
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
53 37
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
2,35 2,21
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Produkt sprzedawany jest w pakietach po 5 szt. 5 szt. * 2,21 zł = 11,05 zł Całkowita wartość zakupu to: 11,05 zł
5,53 3,87
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 3,87 zł = 19,35 zł Całkowita wartość zakupu to: 19,35 zł
15 9,92
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
46 31,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
19 13
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
14 9,55
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 8

Części zamienne do elektronarzędzi

Części wszystkich eksploatowanych narzędzi, urządzeń i maszyn z czasem się zużywają lub ulegają awarii. Jest to proces, któremu nie można zapobiec, a jedynie go spowolnić dzięki używaniu odpowiednich środków i preparatów konserwujących. Na szczęście nie każda usterka powoduje konieczność wymiany narzędzia na nowe. Niektóre części możesz wymienić na nowe i z powrotem cieszyć się w pełni sprawnym sprzętem. W tym dziale znajdziesz bogatą ofertę części zamiennych, wśród których przygotowaliśmy m.in. paski, przekładnie, szczotki węglowe, wyłączniki, żarówki do latarek, zestawy naprawcze i nie tylko. Dostępne w naszym sklepie artykuły zostały wyprodukowane przez znanych, cenionych i sprawdzonych producentów.

Paski i przekładnie

Paski i przekładnie są powszechnie stosowane w wielu urządzeniach i elektronarzędziach. Znajdziesz je m.in. w szlifierkach, urządzeniach przemysłowych i młotowiertarkach. Przekładnie służą do zmieniania prędkości obrotowej silnika. Paski natomiast do przenoszenia napędu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przekładni i pasków napędowych dostosowanych do pracy z wieloma narzędziami.

Przewody zasilające

Przewody zasilające wykorzystywane są do zasilania urządzeń i sprzętów. Dostępne w naszym asortymencie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Znajdziesz tutaj modele przewodów zasilających, które sprawdzą się w różnego rodzaju sprzęcie. Dzięki nim swobodnie doprowadzisz prąd do wielu urządzeń.

Części zamienne - szczotki węglowe

Szczotki węglowe wykorzystywane są nie tylko w elektronarzędziach, ale także w odkurzaczach czy młynkach do kawy. Te niewielkie części zamienne podczas intensywnej pracy dociskane są za pomocą sprężyn, co powoduje ich ścieranie i zużycie. Dlatego po pewnym czasie wymagają wymiany. Zastąpienie starych szczotek nowymi, z reguły nie jest trudne i czasochłonne. W naszym asortymencie znajdziesz szczotki węglowe wykonane z odpornego na ścieranie grafitu, który sprawdzi się nawet przy bardzo częstym użytkowaniu sprzętu.

Wyłączniki

Wyłączniki wykorzystywane są w wielu urządzeniach i elektronarzędziach. Dzięki nim Twoja praca będzie bezpieczniejsza, a sprzęt uniknie zniszczenia w przypadku awarii. Gdy podczas pracy parametry urządzenia będą zbliżały się do wartości granicznych, których przekroczenie mogłoby uszkodzić sprzęt, wyłącznik automatycznie zatrzyma jego pracę.

Zestawy naprawcze

Dzięki naszym zestawom naprawczym Twoje elektronarzędzia będą służyły Ci znacznie dłużej. Znajdziesz tutaj m.in. zestawy naprawcze do agregatów malarskich, stopy i noże do strugarek, a także linki napędowe do szlifierek. Przygotowaliśmy dla Ciebie także zestawy naprawcze do fug, dzięki którym usuniesz i naprawisz stare spoiny, a także szybko i skutecznie wyrównasz nowe fugi.

Żarówki do latarek

W naszej ofercie znajdziesz także żarówki do latarek. Te niewielkich rozmiarów części zamienne decydują o rodzaju emitowanego przez latarkę światła. Zaopatrzysz się tutaj w różnego rodzaju żarówki, które sprawdzą się z wieloma modelami latarek.

Gadżety

Komfort swojej pracy wykonywanej w przydomowym garażu, profesjonalnym warsztacie czy na zewnątrz budynku zwiększysz, korzystając z przygotowanych przez nas gadżetów. Znajdziesz tutaj koszulki, kominy i czapki wykonane z wysokiej jakości materiałów, które latem zapewnią Ci odpowiednią cyrkulację powietrza, a zimą ochronią przed zimnem. W trakcie przymrozków nieoceniony będzie zestaw samochodowy, wyposażony w skrobaczkę, aluminiową, matę do okrycia przedniej szyby i praktyczny organizer. W tym dziale znajdziesz również mini libelki w breloczku, kubki termiczne, minimarkery, lupy i telefony komórkowe przystosowane do pracy w ekstremalnych warunkach.