7ofert od25.99PLN do685.99PLN
685,99
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
37,48
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
40,76
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
25,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
42,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
42,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
235,99
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Chemia i kosmetyka samochodowa

Chcesz, aby Twój samochód prezentował się doskonale i był sprawny przez długi czas? Zadbana karoseria, felgi, reflektory i wnętrze auta sprawią, iż jazda autem będzie prawdziwą przyjemnością. Dbałość o wygląd pojazdu to nie tylko kwestia estetyki. Czyste szyby, reflektory i lusterka to także zwiększenie widoczności i poprawa bezpieczeństwa na drodze. Czyszczenie i konserwacja zapobiegają rozwojowi korozji, która powoli niszczy auto. W asortymencie naszego sklepu zaopatrzysz się w chemię i kosmetyki do samochodu wyprodukowane przez renomowanych producentów. Dzięki nim Twoje auto pozostanie dłużej sprawne i gotowe do jazdy nawet przy niesprzyjających warunkach.

Chemia i kosmetyki do samochodu - zastosowanie

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór preparatów, dzięki którym szybko wyczyścisz i zakonserwujesz części auta. Chemia i kosmetyki do samochodu znajdują zastosowanie m.in. do odrdzewiania, odmrażania, czyszczenia i ochrony przed korozją. Podczas zimy często wykorzystywane są odmrażacze, które szybko usuwają szron i lód z szyb oraz zamków samochodowych. W czasie ich użytkowania pozostawiają cienką warstwę preparatu, który chroni przed ponownym oblodzeniem. Odmrażacze do szyb zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy, poprzez szybkie poprawienie widoczności.

Właściciele aut bardzo często korzystają także z wielofunkcyjnych odrdzewiaczy, które nie tylko odrdzewiają, ale także chronią części pojazdu przed korozją, usuwają zabrudzenia, umożliwiają rozluźnianie połączeń i zawiasów, a także ułatwiają wykręcanie zablokowanych śrub i wkrętów. Znajdują zastosowanie nie tylko w warsztacie samochodowym czy garażu, ale także są przydatne podczas wielu napraw w domu.

Dostępne w naszej ofercie smary wykorzystasz do konserwacji oraz zmniejszania tarcia pomiędzy elementami, które często się ze sobą ścierają. Producenci oferują m.in. preparaty odporne na działanie wysokich temperatur, nacisków i uderzeń, które z łatwością docierają do nawet trudno dostępnych miejsc.

Opony zapewniają przyczepność na drodze i napędzają auto, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia konserwacja. Chemia i kosmetyki do samochodu to także preparaty przeznaczone specjalnie do opon. Jednym z nich jest maść montażowa, która zapobiega zapiekaniu się opon, ma działanie antypoślizgowe i uszczelniające. Warto także odpowiednio zadbać o hamulce, od których skuteczności na drodze wiele zależy. Dzięki specjalnemu zmywaczowi skutecznie oczyścisz i odtłuścisz hamulce, a tym samym podwyższysz bezpieczeństwo swojej jazdy.

Chemia i kosmetyki do samochodu mają szerokie zastosowanie, które nie tylko wpływa na sam wygląd auta, ale także poprawia bezpieczeństwo jazdy i utrzymuje sprawność pojazdu na najwyższym poziomie.