12ofert od136.99PLN do1125.00PLN
  • Długość: 20 mb
633
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 15 mb
559
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 20 mb
617,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 25 mb
742,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 15 mb
473,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 30 mb
850,06
798,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 850,06

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 20 mb
1 125
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 20 mb
348,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • Długość: 20 mb
434,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
759
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Bębny naścienne na węże ogrodowe

Żaden ogród nie będzie pięknie się prezentował bez odpowiedniego nawodnienia. Rabaty ogrodowe, krzewy, trawa i drzewa potrzebują wody do prawidłowego rozwoju i wzrostu. Szczególnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy na dworze jest ciepło, rośliny nie poradzą sobie bez nawadniania. Nic dziwnego, że węże ogrodowe stanowią podstawowe wyposażenie każdej działki i ogrodu. Aby doprowadzić wodę do najdalszych zakątków działki, musi on mieć odpowiednią długość. Taki rozwinięty na całej działce wąż często zawadza i łatwo się o niego potknąć. Gdy leży cały czas w jednym miejscu, to niszczy znajdujący się pod nim trawnik. Jeżeli chcesz okiełznać wiecznie plączący się wąż i utrzymać porządek na działce, skorzystaj ze specjalnych bębnów na węże ogrodowe. To rozwiązanie idealne, gdy masz dość mozolnego zwijania węży po każdym podlewaniu.

W tym dziale zaopatrzysz się w różne modele funkcjonalnych bębnów naściennych. Znajdziesz tutaj również bębny na węże ogrodowe, które łączą zalety produktów naściennych i przenośnych.

Jakie bębny na węże ogrodowe wybrać?

Masz dużą działkę, którą trzeba regularnie podlewać? Potrzebujesz długiego węża ogrodowego, aby podlać cały teren wokół domu? Jeśli tak, bębny na węże ogrodowe to niezastąpione akcesoria, które pozwolą Ci szybko nawodnić ogród i zachować przy tym porządek. Możesz skorzystać z przenośnych bębnów, które z łatwością przetransportujesz i wykorzystasz w dowolnym miejscu, albo wybrać modele naścienne. Bębny chronią węże przed załamaniem i poplątaniem, a także przed szkodliwym działaniem niesprzyjających czynników atmosferycznych.

Naścienne bębny na węże ogrodowe montuje się zazwyczaj bezpośrednio na elewacji domu, co eliminuje konieczność noszenia węża. Modele z automatycznym systemem zwijania pozwalają na szybkie okręcenie węża wokół bębna, bez konieczności kręcenia korbą. Wystarczy odczepić blokadę i delikatnie pociągnąć za przewód, aby zadziałał mechanizm zwijania. Montaż naścienny umożliwia podlewanie bez konieczności prowadzenia węża po ziemi, co z kolei chroni trawę przed zniszczeniem. Naścienne bębny na węże ogrodowe można bez problemu odkręcić na zimę i schować. Wysokiej jakości produkty dają możliwość obracania węża przy pomocy ruchomego mocowania, dzięki czemu z łatwością podlejesz miejsca znajdujące się w różnych częściach ogrodu. Niektóre modele wyposażone są także w systemy zapobiegające kapaniu i rozlewaniu wody podczas zwijania węża.

Ciekawym rozwiązaniem jest także bęben ścienno-przenośny. Montuje się go do elewacji, a gdy zajdzie taka potrzeba można go odpiąć i przetransportować w dowolny obszar. W ten sposób możesz wykorzystać wąż w dowolnym miejscu, a następnie zawiesić go z powrotem na ścianie.

Bębny na węże ogrodowe - zalety

Bębny zapobiegają skręcaniu się węża, a przewód nawinięty na rolkę jest zawsze gotowy do pracy. Dzięki nim nie będziesz już musiał sprawdzać, czy wąż nigdzie się nie zawinął, znikną także problemy z utratą ciśnienia spowodowaną zagięciem przewodu. Bębny na węże ogrodowe zwiększają także bezpieczeństwo domowników, którzy już nie muszą się martwić, że potkną się o wąż w czasie zabawy, pracy czy wypoczynku w ogrodzie. Nawet w mniejszych ogrodach, gdzie długość węża jest znacznie krótsza, warto skorzystać z bębnów lub wybrać specjalne wieszaki, które umożliwią ich przechowywanie.