Firma Stanley rozszerza ofertę urządzeń do montażu, udostępniając polskim klientom nowy uniwersalny zszywacz 4w1 na gwoździe, sztyfty i dwa rodzaje zszywek.

Kup w Narzedzia.pl
97,99
Zszywacz tapicerski 6-14mm, zszywki J Topex J140
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
52,99
Zszywacz tapicerski ręczny Dedra 11Z003
dostawa
wysyłka
8-11 dni
93,49

Narzędzie przeznaczone jest do użytku domowego Fot. StanleyStanley, producent narzędzi ręcznych, wprowadza do sprzedaży nowy uniwersalny zszywacz FatMax TR400 4w1 LD poszerzając tym samym ofertę zszywaczy dla majsterkowiczów i amatorów. Nowe narzędzie przeznaczone jest do użytku domowego oraz sprawdza się w lekkich pracach takich, jak montaż: tkanin, folii metalowych, siatek i ogrodzeń drucianych czy listew drewnianych.
Jego zaletą jest mocny korpus oraz możliwość regulacji siły wbijania, dzięki czemu można dostosować moc pracy narzędzia do grubości i wytrzymałości materiału. Warto zwrócić także uwagę na jego uniwersalność. Zszywacz ręczny umożliwia wbijanie zszywek do mocowania kabli typ CT100 oraz zwykłych kwadratowych zszywek typ A, a także gwoździ i sztyftów, przeznaczonych do materiałów o zróżnicowanej grubości i twardości. Sprawia to, że przy pomocy jednego narzędzia możemy wykonać wiele prac remontowo-dekoratorskich.

 

Konstrukcja nowego zszywacza Stanley FatMax TR400 4w1 LD gwarantuje łatwy dostęp do magazynku. W celu zapewnienia komfortu pracy i minimalizacji zmęczenia dłoni, nowy zszywacz wyposażono w bi-materiałową rączkę. Dodatkowym udogodnieniem jest okienko kontroli informujące użytkownika o pozostałej w narzędziu ilości zszywek.
Obecnie Stanley oferuje inne modele zszywaczy np.: FatMax TR350 HD, TR150L LD, TR120Y 2w1 LD, TR150HL HD.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane