Podobno konstrukcja ogrodu japońskiego ma naśladować przyrodę, której człowiek nie chce podbić ani zniszczyć. Ten element nieokiełznanej natury możesz wprowadzić do swojego domu, ozdabiając wzorem japońskiej kwitnącej wiśni… poduszki

Kup w Narzedzia.pl
Mikropalnik gazowy Dremel versa tip
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
191
Pistolet do klejenia Dremel Glue gun 930
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
105,99
56,99
98,49
226,49

Jakie materiały będą Ci potrzebne?
Przed przystąpieniem do działania musisz zaopatrzyć się w następujące narzędzia i materiały:

•    Palnik Dremel VersaTip z końcówką do lutowania
•    Pistolet do klejenia Dremel Glue Gun ze sztyftem kleju bezbarwnego 7 mm
•    Organza w kolorach różu i bieli – koniecznie materiał syntetyczny
•    Brązowa tasiemka z cekinami
•    Przezroczyste kryształki przyczepiane na gorąco
•    Zielony, niestrzępiący się materiał, np. sztuczny zamsz, filc, zielone cekiny
•    Poduszki z jedwabnymi poszewkami

Krok 1
Pierwszą czynnością, którą należy wykonać, jest wycięcie z organzy kształtu wiśni. Pomoże nam w tym palnik Dremel VersaTip z końcówką do lutowania. Może okazać się, że materiał jest za gruby, w takim przypadku radzimy sobie z nim, używając innej końcówki do VersaTip – noża do cięcia na gorąco.

 

 

Krok 2
Pora na wykonanie jednego kwiatu. Uzyskujemy go, składając razem trzy kwiatki z organzy i ściskając pośrodku. Z tyłu ostatniego kwiatka przykładamy końcówkę do lutowania VersaTip i w ten sposób uzyskujemy jeden kwiat.

 

 

Krok 3
W tym miejscu do akcji wkracza pistolet do klejenia Dremel ze sztyftem kleju bezbarwnego do przyklejenia brązowej tasiemki z cekinami do poszewki. Dzięki wykonaniu tej czynności stworzymy gałęzie do naszego kwiatu. Warto pamiętać o dokładnym zaprojektowaniu wzoru. Tak, by przechodził on płynnie przez kilka poduszek.

 

 

Krok 4
Co robimy teraz? Z zielonego materiału wycinamy kolejną część naszego wiśniowego kwiatu – liście. Później nadchodzi czas na przyklejenie ich razem z kwiatami w wybranych wcześniej miejscach. Tę czynność wykonujemy za pomocą Dremel Glue Gun. Do wykonania liści mogą również posłużyć żółto-zielone cekiny. Twoja poduszka może być nie tylko precyzyjnie wykonana, ale również – błyszczeć. Używając palnika Dremel VersaTip, przymocujesz na gorąco kryształki. Mogą one odgrywać rolę pąków czy dodatkowych kwiatów – wszystko zależy od ich kształtu.

 

 

I gotowe! Teraz możesz umieścić poduszki z nowo powstałym wzorem japońskiej kwitnącej wiśni na swojej sofie i tym sposobem pięknie ją ozdobić i rozjaśnić. Możesz dodać również inne dodatki w tym stylu: japoński parawan, wazę z kwiatami wiśni, zakupić odświeżacz o takim zapachu, a stworzysz w swoim pokoju atmosferę jak z japońskiego ogrodu.

 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
  • Ewa 2016-01-31

    Piękne. Zamierzam spróbować. Dziękuję za inspirację.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane