Oryginalny stojak na miskę dla psa - zrób to sam

Ocena: 5,0/5
Szukasz pomysłu na stojak na miskę dla psa? Zobacz prosty projekt od marki Bosch, który możesz samodzielnie zrealizować. Poradnik pomoże Ci stworzyć wygodny kącik do ucztowania dla swojego pupila, ale też uzyskać ciekawy element aranżacyjny.

Jak zrobić drewniany stojak na rowery? Podpowiada Bosch

Masz problem z parkowaniem roweru przed domem, bo brakuje do tego odpowiedniego miejsca? Weź sprawy w swoje ręce i zbuduj drewniany stojak na rowery, dzięki któremu utrzymasz porządek i uchronisz rowery przed zniszczeniem. W wykonaniu praktycznego i estetycznego stojaka pomoże Ci projekt od marki Bosch.

Tablica na narzędzia - jak zrobić? Projekt od marki Ryobi

Tablica narzędziowa to praktyczne rozwiązanie umożliwiające przechowywanie narzędzi w widocznym miejscu i pod ręką. Na pewno ułatwi ona zachowanie porządku w warsztacie. Wskazówki, jak wykonać tablicę narzędziową, znajdziecie w krótkim poradniku Ryobi.

Bar ogrodowy - niezbędnik kibica na piłkarski mundial!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 to wydarzenie, które budzi wielkie emocje. Razem z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami będziemy oglądać mecze i wspólnie kibicować naszej drużynie. Oprócz świetnej atmosfery przyda nam się też letni bar z zimnymi napojami i przekąskami. Jak wykonać go samodzielnie? Wskazówki znajdziecie w projekcie marki Bosch.

Jak zrobić podwieszany zielnik do kuchni? Projekt od marki Bosch

Ocena: 5,0/5
Świeże zioła w naszej kuchni? Oczywiście, to możliwe. Domową uprawę różnorodnych ziół, np. bazylii, kolendry, mięty czy tymianku umożliwi nam praktyczny zielnik. Zobacz, jak w prosty sposób wykonać podwieszany drewniany zielnik z projektem Bosch.

Drewniane kostki, dekoracja dziecięcego pokoju - projekt od marki Dremel

Ocena: 5,0/5
Jak przygotować drewniane kostki, z pomocą których rodzice zaznaczą każdy mijający dzień, miesiąc czy rok swojego malucha? Podrzucamy projekt od marki Dremel. Drewniane kostki to nie tylko urocza ozdoba dziecięcego pokoju, ale też wyjątkowy prezent dla noworodka.

Ale... jajo! Narzedzia.pl przygotowują się do Świąt

Ocena: 4,7/5
Każdy z nas zna historię brzydkiego kaczątka, ale czy znacie historię brzydkiego jaja? Ta pierwsza nas zainspirowała, a ta druga wydarzyła się z naszym udziałem. To wielkanocna opowieść o tym, jak zwykła rzecz może stać się dla nas czymś ważnym i niezwykłym. To opowieść o strusim jaju, które strzeże wejścia do naszego biura i przypomina nam, że zaangażowanie i współpraca to klucz do sukcesu.

Jak zrobić stroik świąteczny? Instrukcja "krok po kroku" od marki Bosch

Ocena: 4,5/5
Jak przystroić świąteczny stół? Na pewno uniwersalnym i dobrym pomysłem będzie stroik świąteczny. Znajdźmy chwilę czasu i wykonajmy go samodzielnie, z dumą prezentując swoje dzieło rodzinie podczas świątecznych spotkań.

Jak zrobić zabawkową kuchenkę? Pomysł na prezent od Bosch

Ocena: 5,0/5
Mikołajki i Boże Narodzenie coraz bliżej. Jeśli zastanawiasz się nad wyjątkowym prezentem dla dziecka, to może zamiast kupować gotowy produkt, stwórz go samemu. Kuchenka z nieużywanej szafki nocnej lub komódki zaskoczy i ucieszy każdego małego szefa kuchni.

Jak zrobić kalendarz adwentowy? Projekt od Bosch

Ocena: 5,0/5
Oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas wypełniony przygotowaniami świątecznymi, które szczególnie widać w naszych wnętrzach. Wśród świątecznych dekoracji nie może zabraknąć kalendarza adwentowego. Jak go wykonać? Przedstawimy prosty projekt kalendarza adwentowego, który z łatwością wykonamy z pomocą dzieci.
Strona 1 z 9