Jak zrobić fotel z palet?

Ocena: 5,0/5
Drewniane europalety służą już nie tylko to transportowania i składowania ciężkich ładunków, ale coraz częściej możemy je znaleźć na salonach i to dosłownie! Potencjał drewnianych palet dostrzegli architekci wnętrz i projektanci mebli, którzy coraz częściej zaczęli je wykorzystywać w swoich projektach. Dzięki temu z palet zaczęły powstawać różnego rodzaju fotele, łóżka, stoły, komody, a także wiele innych mebli. Dziś pokazujemy jak samemu zrobić wygodny fotel z oparciem i praktycznymi szufladkami.

Jak zrobić wieczny kalendarz? - projekt DIY

Ocena: 4,3/5
Drewniany kalendarz na lata to doskonały element wystroju wnętrz, jak również idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Mając do dyspozycji trochę drewna, kilka narzędzi oraz odrobinę wolnego czasu, możesz taki kalendarz wykonać samodzielnie. To naprawdę proste!

Jak zrobić pisanki z filcu? Pomysł na ozdoby wielkanocne

Ocena: 5,0/5
Jeżeli lubisz samodzielnie przygotowywać ozdoby świąteczne, to ten poradnik jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz prostą i szybką instrukcję, jak wykonać filcowe zawieszki w kształcie jajek, którymi możesz udekorować dom na Wielkanoc. To także ciekawy pomysł na drobny upominek świąteczny dla kogoś bliskiego, kto także lubi ozdabiać dom na święta. Do wykonania projektu można zaangażować także dzieci.

Pomysł na walentynkowy prezent - projekty DIY

Ocena: 5,0/5
W tym wyjątkowym dniu pragniemy podarować swoim bliskim coś prosto z serca. Walentynkowa kartka, bukiet róż, czekoladowe pralinki to prosty i szybki pomysł na prezent - i jak zwykle niezawodny. Osoby bardziej ambitne mogą z kolei się wykazać zdolnościami majsterkowicza i własnoręcznie wykonać oryginalny prezent. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów.

Jak wykonać panel świetlny? - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
W poniższym poradniku zaprezentujemy jak krok po kroku wykonać samodzielnie panel świetlny, który doskonale się wkomponuje w wystrój mieszkania, nie tylko w okresie świątecznym.

Jak zrobić oryginalny świecznik na świąteczny stół?

Ocena: 5,0/5
Na wigilijnym stole nie może zabraknąć oczywiście świeczek. Oprawione w ozdobne stroiki lub w różnego rodzaju świecznikach zdobią nasze stoły i zapewniają magiczny nastrój podczas kolacji wigilijnej. Jak samodzielnie wykonać oryginalny świecznik na świąteczny stół i nie tylko? Podpowiadamy!

Jak zrobić szopkę bożonarodzeniową? - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
Choinki, girlandy, stroiki i inne akcenty świąteczne towarzyszą nam każdego roku podczas świąt. W niektórych domach można również znaleźć miniatury szopek bożonarodzeniowych. Jak w prosty i szybki sposób ją wykonać? Z naszym poradnikiem to proste!

Pomysł na świąteczny prezent - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
Święta to czas, kiedy obdarowujemy bliskich prezentami. Często jednak decydujemy się na gotowe prezenty z powodu natłoku codziennych obowiązków oraz braku czasu i pomysłu. Tymczasem prezenty wykonane samodzielnie, podarowane prosto z serca są dla niektórych najcenniejsze. Dla miłośnika cennej biżuterii na pewno trafionym prezentem będzie własnoręcznie wykonana szkatułka. Jak ją zrobić? Przygotuj narzędzia oraz materiały i wykonuj po kolei każdy krok z poniższym poradnikiem.

Jak zrobić łóżko dla dziecka - projekt DIY

Ocena: 4,3/5
Szukasz oryginalnego łóżka-domku dla swojego dziecka? Zrób je sam! Przy odrobinie umiejętności i z pomocą elektronarzędzi Bosch z łatwością wykonasz każdy projekt! Zbierz materiały, chwyć narzędzia i postępuj krok po kroku z naszym poradnikiem.

Pomysł na halloweenową dynię - projekt DIY

Ocena: 5,0/5
Wzorów i pomysłów na halloweenowe dekoracje jest mnóstwo. Od tradycyjnie drążonych dyni ze świeczką w środku, aż po papierowe girlandy i plastikowe szkielety. Cel jest jeden - ma być strasznie i jednocześnie zabawnie. Im bardziej oryginalny pomysł, tym lepszy efekt. Dziś przedstawiamy wam projekt dyni wykonany metodą String Art na kawałku sklejki przygotowanej z pomocą elektronarzędzi Itamati.
Strona 1 z 12