Dobre roboty koszące – jakie?

Autonomiczny robot do koszenia trawy nie pomoże w utrzymaniu całego ogrodu, łącznie z kwiatami i krzewami, ale tylko i aż zadba o Twój trawnik. Większość pasjonatów ogrodnictwa uwielbia zajmować się swoimi roślinami ogrodowymi, lecz koszenie to przeważnie nieprzyjemny obowiązek. Na czym polega działanie robota koszącego?

Mocne skrzynki narzędziowe na budowę

Większość z nas posiada w garażu, warsztacie czy domu skrzynki narzędziowe. Jednym wystarczy jedna, a zapaleni majsterkowicze mają kilka, w których przechowują narzędzia do różnych zastosowań np. w jednej do naprawy usterek, w drugiej – do samochodu. W przypadku wykorzystania na budowie trzeba uwzględnić dodatkowe cechy skrzynki, które sprawią, że będzie wyjątkowo wytrzymała i maksymalnie funkcjonalna.

Jak zrobić donice ze starych puf? Projekt DIY

Sezon ogrodniczy w pełni. W ogródkach i na balkonach możemy podziwiać krzewy, byliny i kwiaty, które zdobią nasze domy i mieszkania. Piękno roślin możemy eksponować na różne sposoby, niekoniecznie inwestując w to duże pieniądze. Czasem wystarczy trochę chęci i dobry pomysł. Tak powstały donice ze starych puf, które zyskały drugie życie. Zapraszamy na prosty tutorial, w którym w kilku krokach pokazujemy, jak wykonać drewniane donice na kwiaty.

Kompresory powietrza: do domu i warsztatu

Kompresor powietrza można wykorzystać na tak wiele sposobów, że jego zakup zawsze jest dobrą inwestycją. Do czego można go użyć? Jaki kompresor kupić do domu i do warsztatu?

Przygotowanie do malowania płotu przy pomocy myjki ciśnieniowej

Jedną z wielu prac konserwacyjnych wykonywanych w czasie wakacji jest odnawianie ogrodzeń. Dziś prezentujemy materiał nadesłany przez naszego Czytelnika. Pokazuje on, jak przy pomocy myjki ciśnieniowej poczyścić płot przed malowaniem.

Przygotowanie drewnianych mebli ogrodowych do konserwacji

Sezon wypoczynkowy trwa w najlepsze, wiele osób spędza go na działce lub w ogrodzie. A trzeba przyznać, że wypoczynek bez mebli ogrodowych, to nie wypoczynek... Dlatego dziś przedstawiamy artykuł o odnawianiu drewnianych sprzętów. Cieszy nas niezmiernie to, że jest materiał nadesłany przez naszego Klienta. Wszystkim Państwu życzymy tyle pasji! :)

Odnawiamy stary grzejnik, instrukcja krok po kroku

Lato kojarzy nam się z beztroskimi wakacjami i odpoczynkiem. Wysoka temperatura panująca na zewnątrz sprawia, że w naszych domach jest ciepło, a my nie musimy ich już ogrzewać. Dlatego okres wakacyjny jest także idealny na odnowienie starych grzejników. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej renowacji odzyskają one dawny blask i będą ozdobą mieszkań przez kolejne lata. Odpowiednich zabiegów potrzebują szczególnie te kaloryfery, które służą do suszenia prania jesienią i zimą. Nieestetyczna, popękana farba czy postępująca...

Koszenie przydrożnego rowu kosą elektryczną Ryobi

Dziś ponownie zapraszamy do przesłanego nam materiału. Prezentujemy tu nie tylko narzędzie Ryobi, ale również garść praktycznych porad dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kosą.

Jak działa czujnik ruchu i czy warto go instalować?

Zamontowanie oświetlenia z detektorem ruchu wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa na danym obszarze lub w budynku, komfort użytkowania oraz energooszczędność. Podpowiadamy, czym charakteryzują się poszczególne rodzaje czujników obecności, jak działają i w jakich miejscach najlepiej je zainstalować.

Zostań projektantem mody i stwórz koszulkę dla Twojego dziecka

Potrzebujesz nowych inspiracji dla dzieci? Pomóż im stworzyć oryginalne koszulki o naprawdę zabawnym i niepowtarzalnym wyglądzie. Proponujemy trzy wzory wykonane z kamyków mocowanych na gorąco. Twoje dzieci będą po prostu błyszczeć!
Strona 1 z 13