Ozdobne litery - stwórz je sam

Napisz imię córki lub syna ozdobnymi, kolorowymi literami, do wykonania których użyjesz technik zdobienia, malowania przez szablon, wypalania w drewnie i przyklejania brokatu. Twojemu dziecku spodoba się oryginalna dekoracja sypialni w postaci liter stojących na szafce lub przyklejonych do drzwi razem z wieszakami na ubrania.

Wiatrak ogrodowy - projekt uczestnika naszego konkursu

Przedstawiamy projekt, który został wyróżniony w naszym konkursie "Nie zieleniej!". Pani Joanna chwali się pięknym wiatrakiem, który zrobił jej dziadek. Zobaczcie sami!

Jak odnowić parapet wewnętrzny?

Zobaczcie, jak w łatwy sposób przeprowadzić samodzielną renowację zniszczonego parapetu drewnianego.

Naprawa i renowacja mebli z Dremelem Micro

Stare drewniane szafy, komody, stoły, choć często mają małe uszkodzenia, to jednak są cenne dla właścicieli, każde z nich opowiada jakąś historię, ma charakter i szczególne znaczenie. Dzięki odrobinie zaangażowania i nowemu narzędziu Dremel Micro wiele mniejszych uszkodzeń może zostać łatwo naprawionych. Oto kilka porad, jak wykonać drobne naprawy samodzielnie i tchnąć nowe życie w ulubione przedmioty.

Jak zrobić domek zabaw? - zwycięzca naszego konkursy

Wyłoniliśmy zwyciężę nasze konkursu "Nie zieleniej z zazdrości!". Pan Tomasz pochwalił się projektem domku zabaw dla swojej córeczki. Zobacz, co wyczarował!

Jak zrobić zabawkę edukacyjną dla dziecka? Wąż-układanka

Niestety wakacje powoli się kończą i czas pomyśleć o nauce. Edukacyjny wąż to pomysłowa układanka, która ułatwi Twojemu dziecku naukę liczenia. Wąż może mieć wybrany przez Ciebie rozmiar i składać się z dowolnej liczby segmentów, wszystko zależy od Twojego projektu. Zamiast cyfr i liczb, wąż może zostać ozdobiony rysunkami, które pomogą Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię, nauczyć się alfabetu lub poznać nazwy zwierząt.

Jak samodzielnie położyć podłogę?

Chciałbyś nową podłogę, ale obawiasz się kosztów. Masz dosyć mało profesjonalnych pracowników remontowo-budowlanych? Ułożenie parkietu lub paneli jest łatwiejsze, niż można by przypuszczać. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik.

Wybierasz się nad morze? Zrób własny latawiec

Przebywanie w parku lub na plaży z całą rodziną to świetny sposób na odpoczynek. Zrobiony własnoręcznie latawiec będzie dodatkową atrakcją dla Twoich dzieci. Dzięki niemu czas spędzony na dworze sprawi im wiele radości!

Kolorowa wycieraczka, którą zrobisz sam - oryginalne zaproszenie do Twojego domu!

Wycieraczka to pierwsze, co widzą goście przed wejściem do Twojego domu. Warto więc, żeby wyglądała zachęcająco, swoim wyglądem zapraszała do wejścia do środka. Taki efekt możesz uzyskać, zaopatrując się w kilka desek i niezbędnych narzędzi

Oryginalny wazon, świecznik, butelka

Przy pomocy narzędzia Dremel można wycinać w szklanym wazonie dekoracyjne wzory, także z okazji wyjątkowych wydarzeń takich jak ślub, wieczór panieński, urodziny czy ważna rocznica. Puść wodzę fantazji i przygotują oryginalną ozdobę do swojego mieszkania, na taras lub wyjątkowy, dedykowany prezent dla bliskiej Ci osoby. Nadzwyczaj efektownie wygląda zarówno wytrawione szkło białe, jak i kolorowe.
Strona 7 z 12