Informujemy naszych Klientów o zmianach, jakie zaszły w narzędziach oferowanych przez markę DeWalt. Zestawy narzędzi akumulatorowych zyskały nowe zamienniki. Dotychczasowe symbole uległy drobnej zmianie – w oznakowaniu litera „L” została zamieniona przez „M”. Innowacja dotyczy pojemności akumulatorów. Dotychczasowe baterie 3,0Ah zostają zastąpione przez mocniejsze – 4,0Ah.

Zestawy narzędzi akumulatorowych DeWalt pojawiają się w nowej odsłonie. Pod względem technicznym nic się nie zmieniło. Innowacja polega na wyposażeniu narzędzi w mocniejsze akumulatory. Nowe akumulatory DeWalt o pojemności podwyższonej do 4,0Ah zastępują baterie poprzedniej generacji o pojemności 3,0Ah. Zwiększona pojemność akumulatorów zapewnia znaczne wydłużenie czasu pracy w porównaniu do dotychczasowych akumulatorów tej klasy napięcia.

Informujemy, że zestaw narzędzi akumulatorowych – o nr katalogowym DCK298LS zostaje zastąpiony przez urządzenia o nr DCK298MS – 4,0Ah. Podobna sytuacja jest z zestawem DCK292L2 – nowy nr to DCK292M2. Analogicznie, zestaw (DCK381L2) obecnie jest zastąpiony przez zestaw o nr DCK381L2.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane