Firma Bosch otrzymała najwyższe wyróżnienie, Złoty Laur Klienta, w kategorii „elektronarzędzia”, w ogólnopolskim konkursie „Laur Klienta 2007” organizowanym przez Grupę Media Partner.

Kup w Narzedzia.pl
Szlifierka kątowa Bosch GWS 9-125 S
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
313,99
Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
738,99

Przyznane przez klientów wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez firmę Bosch-Elektronarzędzia. W tym roku odbyła się 3 edycja konkursu „Złoty Laur Klienta”.

Konkurs, zorganizowany przez Grupę Media Partner, miał charakter sondażu opinii nabywców i wzięły w nim udział produkty i usługi ogólnodostępne na polskim rynku w okresie od 01.12.2006 do 30.06.2007.

Badania opinii klientów prowadzone były cyklicznie poprzez ankiety bezpośrednie, drogą telefoniczną oraz elektroniczną. W każdej kategorii wyłoniona została grupa trzech laureatów, którzy mogli otrzymać złote, srebrne lub brązowe godło Laur Klienta 2007. W kategorii „elektronarzędzia” odpowiednio miejsca, przyznano markom:
1. Bosch
2. Hitachi
3. Metabo
wyróżnienie: Black&Decker

To już drugie w tym roku wyróżnienie przyznane firmie Bosch-Elektronarzędzia, przez klientów. W kwietniu Bosch został laureatem rankingu najlepszych dostawców dla przemysłu meblarskiego „Partner Roku”, zorganizowanego przez redakcję pisma „Produkcja Mebli”.

Bosch-Elektronarzędzia – siła innowacji

Dział branżowy Bosch-Elektronarzędzia, należący do Grupy Bosch, jest wiodącym na świecie producentem elektronarzędzi oraz osprzętu. W ofercie firmy znajdują się elektronarzędzia trzech marek: Bosch, Skil i Dremel.

Bosch poszerza wciąż grono swoich odbiorców, zarówno w ramach elektronarzędzi dla profesjonalistów jak i majsterkowiczów. Dzięki zasadniczym rozwiązaniom w zakresie innowacyjności, Bosch jako wynalazcza młota udarowo-obrotowego i wyrzynarki, jest liderem technologicznym w swojej branży i konsekwentnie dąży do dalszego umacniania tej pozycji. Każdego roku dział Elektronarzędzi w Polsce wprowadza na rynek ok. 50 nowości.

Firma Bosch otrzymała najwyższe wyróżnienie, Złoty Laur Klienta, w kategorii „elektronarzędzia”, w ogólnopolskim konkursie „Laur Klienta 2007” organizowanym przez Grupę Media Partner - “Fot.: Bosch”

Do aktualnych obszarów, w których pojawia się dużo innowacji, należy technika akumulatorowa, a w szczególności technologia litowo-jonowa, którą Bosch wprowadził do branży elektronarzędzi.

Młoty akumulatorowe Li-Ion klasy 36 V są tak samo wydajne, jak młoty przewodowe klasy 2 kg z najmocniejszymi silnikami. Akumulatorowa wkrętarka Ixo firmy Bosch została wyprodukowana w ilości ponad sześciu milionów egzemplarzy i już trzeci rok z kolei zajmuje najwyższe miejsce na liście najlepiej sprzedających się elektronarzędzi.

Nowości, wykorzystujące technologię litowo-jonową zostały wprowadzone także w segmencie elektronarzędzi ogrodowych. Na rynku pojawiły się pierwsze na świecie nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów o nazwie Isio, a także kosiarka „Rotak LI“, która jest pierwszą na świecie kosiarką wyposażoną w wydajny akumulator.
Bosch zajmuje wiodącą pozycję na rynku przyrządów pomiarowych, który wyróżnia się dużą dynamiką wzrostu. Przedsiębiorstwo ma w programie np. najmniejszy na świecie dalmierz laserowy dla użytkowników profesjonalnych DLE 50. Kolejnym rozwijającym się prężnie segmentem są półstacjonarne urządzenia, takie jak pilarki stołowe czy ukośnice, które stanowią uzupełnienie oferty Boscha dla rzemieślników pracujących w drewnie.

Badania i rozwój odgrywają szczególną rolę w strukturze firmy. W roku 2006 Grupa Bosch zgłosiła do patentu ponad 3000 wynalazków, w przeliczeniu daje to imponującą liczbę 14 patentów na jeden dzień roboczy. Patenty te są źródłem innowacyjności producenta elektronarzędzi, który dzięki nim wyznacza kierunek rozwoju branży.


* Pola wymagane
Dodaj komentarz