Amerykańska firma Bondhus najbardziej renomowany producent kluczy oraz końcówek imbusowych na świecie wprowadził na rynek nowy zestaw kluczy heksagonalnych z kulką wyposażonych w ekstra przedłużone ramię.

Kup w Narzedzia.pl
323,99
61,99
217,99
100,99
113,49
Zestaw kluczy imbusowych 10 sztuk Yato YT-0560
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
wtorek
49,91

Jest to modyfikacja legendarnego zestawu 10999 a więc w skład jego wchodzi 9 imbusów w kszałcie litery L z końcówką kulistą w rozmiarach od 1,5 do 10 mm z tym, że są one znacznie dłuższe od pierwowzoru. Pozwala to na zastosowanie większej dźwigni a tym samym znacznie ułatwia np. odkręcenie zapieczonej śruby. Także w odróżnieniu od 10999 zestaw ten pokryty jest warstwą antykorozyjną o nazwie BriteGuard nadający mu efektowny lśniący, srebrny kolor.
Oczywiście, jak w przypadku wszystkich produktów firmy Bondhus klucze są wykonane z zupełnie wyjątkowej stali Protanium. Odznacza się ona unikalnymi właściwościami. Kluczyki z niej wykonane są mocniejsze o średnio 20% w porównaniu z najbardziej uznanymi konkurencyjnymi markami. Dlatego też Bndhus nie waha się udzielić na swoje produkty dożywotniej gwarancji. Narzędzia Bondhus są poszukiwane przez najbardziej wymagających użytkowników w ponad 60 krajach świata. Trwałość i precyzja wykonania narzędzi Bondhus są punktem odniesienia w prawie każdym zakątku naszej planety przy ocenie jakości innych kluczy imbusowych. Wystarczy powiedzieć, że z usług Bondhusa korzysta NASA przy okazji róznego typu napraw pojazdów kosmicznych na orbicie wokółziemskiej
(Beata Haligowska) opr. joter

Dodaj komentarz
* Pola wymagane